Vzhledem k enormnímu množství objednávek v uplynulém týdnu počítejte prosím se zpožděním 1-2 dny oproti plánu. Omlouváme se za komplikace.

Arkham Horror LCG: The Scarlet Keys Campaign Expansion

Kód: 92438
1 899 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Příběh The Scarlet Keys začíná v Arkhamu, kde dochází k záhadným zmizením. Jak mizí předměty, zvířata a lidé, mizí i z paměti těch, kteří po nich zůstali. Pamatujete si je jen vy a vaši kolegové vyšetřovatelé - nebo jste si to alespoň mysleli. Když přijde záhadný dopis, jehož autor tvrdí, že si také pamatuje ty, kteří zmizeli, znamená to začátek epické cesty, která vás zavede po celém světě a pod bedlivým dohledem tajemné a smrtící Red Coterie.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Příběh The Scarlet Keys začíná v Arkhamu, kde dochází k záhadným zmizením. Jak mizí předměty, zvířata a lidé, mizí i z paměti těch, kteří po nich zůstali. Pamatujete si je jen vy a vaši kolegové vyšetřovatelé – nebo jste si to alespoň mysleli. Když přijde záhadný dopis, jehož autor tvrdí, že si také pamatuje ty, kteří zmizeli, znamená to začátek epické cesty, která vás zavede po celém světě a pod bedlivým dohledem tajemné a smrtící Red Coterie.

Když říkáme „přes celou zeměkouli“, myslíme to doslova. Rozšíření The Scarlet Keys Campaign představuje vůbec první zcela nelineární kampaň. Po skončení prologu si vy a vaše družina vyberete, kam se vydáte dál, a to, kam se vydáte, určuje, jaký scénář budete hrát. To znamená, že s výjimkou prologu a finále (které se vždy odehrávají jako první, resp. poslední) lze všechny scénáře této kampaně prožít v libovolném pořadí. Nemusíte je však prožít všechny během jediného hraní, protože jednou z největších hrozeb v kampani není Mythos, ale čas.

Kampaň takových rozměrů ještě pro Arkham Horror: The Card Game nikdy nevznikla. Pouze vy a vaši kolegové vyšetřovatelé můžete procestovat celý svět a odhalit tajemství The Scarlet Keys dříve, než bude pozdě.

Preview v AJ:

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 91-120
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.4
? 9. Náročnost (1-5): 4.1
? Autor: Jeremy Zwirn, Aaron Haltom, Maxine Juniper Newman, Josiah Harrist
? Herní kategorie: Rozšíření
? Rok vydání: 2022
Typ hry: Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická
Herní doba: 60-120 minut
EAN: 0841333117504

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: