Maharaja - Kickstarter Edition

Kód: 18219
1 799 Kč –17 %
Maharaja - Kickstarter Edition
1 799 Kč –17 % 1 499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021
Maharaja je převahová hra pro 2-4 hráče. V původní hře bylo cílem stavět paláce, v nejnovější verzi je již mnoho dalších cest, jak dosáhnout vítězství.
 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kickstarter Edice obsahuje navíc následující komponenty:
 
  • Shiva's Triumph: Bodovací destička (3 vítězné body za každou sochu, 2 VB za každé město, kde vác nejvíce uctívají, 1 VB za každých 5 mincí na konci hry a 2 VB za každou svatyni postavenou mimo město) a charakter (jednou za kolo můžete vrátit dosud nepostavenou svatyni do zásoby a získat za ní 2 VB nebo 4 mince.
  • Kali's Offering: Destička pravidel (za postavení svatyně uvnitř města obdrží hráč žeton s bonusovou akcí) a destička odměn (získáte 3 mince a můžete si přidat svatyni ze zásoby za svou hráčskou desku)
  • Hanuman's Gift: Bodovací destička (3 VB za každou postavenou svatyni, 3 VB za každé město, kde vás nejvíce uctívají, 1 VB za každých 5 mincí na konci hry, -1 VB za každou vaší svatyni v obecné zásobě) a destička odměn (získáte žeton bonusové akce)
  • Ganesh's Blessing: Destička pravidel (pokaždé, když si aktivní hráč bere destičku s charakterem od jiného hráče, oba dva získají 1 VB) a charakter (během bodování města, vás kněz bude mít hodnotu +1 VB)
  • + 2 bodovací destičky, 2 charaktery a 2 speciální destičky pravidel
 
Maharaja je převahová hra pro 2-4 hráče. V původní hře bylo cílem stavět paláce, v nejnovější verzi je již mnoho dalších cest, jak dosáhnout vítězství.
 
Na žačátku každého tahu jsou losovány žetony charakteru, které určují, kdo bude začínat a dávají každému hráči určité speciální schopnosti. V této nové verzi naleznete víc charakterů, za které můžete hrát a také můžete využít více cest, jak se stát největším Maharádžou.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90
Typ hry: Strategická, Tématická
Herní doba: 90 minut
Autor: Michael Kiesling, Wolfgang Kramer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.