Pokémon Sinnoh Stars Mini Tin

Kód: 48780/CHIMPOK
Novinka
Značka: Nintendo
319 Kč –6 %
280622 45520 original[1]
319 Kč –6 % 299 Kč
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

Sinnoh Stars Mini Tins jsou oblíbené kapesní plechovky, které jsou skvělým Pokémon TCG dárečkem. Na výběr máte z pěti různých variant produktu podle vybrané ilustrace Pokémona na přední straně. Čekají na vás ilustrace těchto Pokémonů: Piplup, Turtwig, Riolu, Chimchar a Munchlax. Posbírejte je všechny a složte si krásný podlouhlý obrázek silných Pokémonů z osmé generace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokémon TCG Mini Tin je malá ilustrovaná plechová krabička, která jakožto karetní produkt představuje skvělý způsob, jak uchovávat vaše Pokémon karty nebo drobnosti. Jedná se o malou, přesto stylovou, plechovku, ve které uchováte karty, odznáčky nebo házecí mince. Tinka může zároveň sloužit jako úschova pro vaše herní žetony a kostky, které jsou nezbytným příslušenstvím Pokémoních turnajů.

Sběratelské obrázkové Pokémon karty jsou součástí každé jednotlivé Sinnoh Stars Mini plechovky. Jedná se o malé obrázkové karty velmi silných Pokémonů ze čtvrté generace Diamant a perla. Pořiďte si všech 5 variant a seskládejte z těchto karet přímo celý obrázek Pokémonů z oblasti Sinnoh! Na zadní straně každé obrázkové karty najdete stručný popis jednotlivého Pokémona v anglickém jazyce.

Pokémon Booster je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém je 10 náhodných karet z vybrané edice, kdy jedna z nich je vzácná a pokud máte štěstí, můžete takto objevit i vzácné Pokémon VMAX nebo VSTAR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 6
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 2
? 7. Herní doba (minut): 16-30
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7,3
? 9. Náročnost (1-5): 2
Typ hry: Karetní, Rozšíření
Herní doba: 20 minut
EAN: 820650850141

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: