Star Wars X-Wing Miniatures Game: Core Set

Kód: 1061
Akce
Značka: FFG
1 099 Kč –36 %
Box SWX01 right
1 099 Kč –36 % 699 Kč
Vyprodáno

Star Wars: X-Wing - miniatures game je základní set pro překrásnou taktickou hru na motivy veleúspěšné sci-fi série Hvězdné války. Obsahuje překrásné miniatury vesmírných stíhačů a uvádí vás do světa nelítostných sci-fi bitev.

Seal of Excellence2012 Best Game of the Year Winner2012 Best Production Values Winner

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Star Wars: X-Wing - miniatures game je základní set pro překrásnou taktickou hru na motivy veleúspěšné sci-fi série Hvězdné války. Obsahuje překrásné miniatury vesmírných stíhačů a uvádí vás do světa nelítostných sci-fi bitev.

Kdysi dávno, v předaleké galaxii...

Nastalo období občanské války. Aliance rebelů se postavila proti přesile - tyranskému Galaktickému impériu. Ačkoli imperiální letectvo množstvím strojů výrazně převyšuje množství rebelských stíhačů, naděje stále neumírá. Naděje, že několik zkušených a odvážných pilotů dokáže změnit osud celé galaxie... X-Wing je svižná hra, založená na taktických soubojích vesmírných stíhačů ve světě Star Wars. Hráči zde ovládají stíhače jedné ze stran konfliktu (Aliance rebelů či Galaktického impéria), vybavují je různými piloty, speciálními zbraněmi a vylepšeními, aby se následně pokoušeli porazit své oponenty v akci.

V tomto balení naleznete vše, co potřebují dva hráči k tomu, aby mohli zahájit svojí první bitvu ve hře X-Wing, včetně malovaných plastových lodí, specifických kostek, karet, žetonů a pravidel pro rychlý začátek. Hra obsahuje i pokročilá pravidla a zvláštní mise, které hráčům umožňují posunout hru na další úroveň. Nasedněte tedy do vašich stíhaček a nechť vás provází síla!

Star Wars: X-Wing Miniatures Game je taktická kontaktní bojová hra, ve které budou hráči ovládat mocné x-wing stíhačky rebelů a obratné TIE stíhačky Impéria. Pomocí jich na sebe budou vzájemně útočit ve svižných vesmírných bitvách. Hra obsahuje úžasně detailní a již vybarvené miniatury, pomocí nichž se velmi rychle ponoříte do světa Hvězdných válek, k čemuž ještě dopomůže 7 obsažených herních scénářů. Vyberte si tedy svou správnou posádku, naplánujte si pohyb a splňte misi.

Ať už si vyberete jakoukoli stíhačku či stranu konfliktu, hra vás pomocí svých jednoduchých, ale chytře vymyšlených pravidel v kombinaci s živelnou hratelností ponoří hluboko do světa zuřivých bitev ve vesmíru Hvězdných válek. Každý druh vemírného plavidla zde má svá pilotní specifika, které jejich hráči umožní tajně si zvolit každé kolo svou rychlost a směr pohybu. Poté, co si všichni naplánují své letecké pohyby, hráči si je navzájem odhalí a provedou (začínaje nejméně zkušeným hráčem). Ať již tedy budete zavěšení na "ocase" vašeho nepřítele ve snaze rozstřílet ho na hadry či se naopak pokoušet setřást svou stíhačku ze zaměřovače oponenta, celou dobu budete mít celou hru naprosto pod kontrolou a vzájemné souboje tak budou velmi napínavé.

Hra Star Wars: X-Wing obsahuje rozličné herní mise, z nichž má každá své vlastní podmínky vítězství a zvláštní pravidla. Mise jsou navrženy tak, aby vítězným mohl být skutečně ten nejchytřejší a nejvšestranější vesmírný pilot využívající celou širokou škálu herních taktik. Navíc díky velkému množství nastavitelných pravidel, variability leteckých manévrů a rozličných soubojových výsledků nebude žádný herní scénář stejný, jako když jste ho hráli předtím. Poškození lodí se například určuje podle hodů kostkami a následně je aplikováno pomocí k tomu určeného balíčku karet. Za některé zásahy, které obdržíte si zkrátka budete lízat karty poškození, které vám určí speciální omezení z toho vyplývající. Tak se vám například může poškodit váš zaměřovací program a tím budete mít ztíženou možnost udržet na mušce protivníka. Také rozhodně nepotěší špatně načasovaná porucha zbraňových systémů, když máte protivníka po složitém manévrování konečně zaměřeného. Co hůř, i váš pilot to může schytat a takový zraněný letec se těžko soustředí na letecký souboj, když si jednou rukou snaží zaškrtit ustřelenou nohu.

Hra je určena pro 2 hráče od 14 let.

Hra obsahuje: 2 malované plastové stíhačky TIE 1 malovanou plastovou stíhačku X-Wing 3 plastové podstavce pro lodě 6 plastových stojánků 8 žetonů lodí 3 tabulky manévrů 4 žetony úhybu 3 žetony zaměření 12 žetonů zacílení 11 šablon pohybu 8 žetonů sledování 1 žeton rakety 4 žetony družic 6 žetonů asteroidů 2 žetony štítů 3 žetony důrazu 3 žetony těžkého poškození 27 žetonů identifikace 13 karet lodí 33 karet poškození 5 karet vylepšení 1 tabulka dosahu 3 červené kostky útoku 3 zelené kostky obrany 1 pravidla 1 pravidla pro rychlou hru

 

Představení hry:

 

Recenze:

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 2
? 7. Herní doba (minut): 31-45
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7,7
? 9. Náročnost (1-5): 2,5
Typ hry: Strategická
Herní doba: 30-45 minut
Autor: Jason Little
EAN: 9781616613761

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.