Chai

Kód: 23806
Značka: Roxley Games
1 249 Kč
Objednáno (Neznámá dostupnost)
Můžeme doručit do:
13.12.2024
Možnosti doručení

V Chai vstoupíte do kůže obchodníka s čajem a budete kombinovat čajové příchutě, abyste vytvořili dokonalou směs. Specializujete se na rooibos, zelený, oolong, černý nebo bílý čaj, budete nakupovat a sbírat ingredience, abyste mohli plnit objednávky svých zákazníků.

 

 

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

V Chai vstoupíte do kůže obchodníka s čajem a budete kombinovat čajové příchutě, abyste vytvořili dokonalou směs. Specializujete se na rooibos, zelený, oolong, černý nebo bílý čaj, budete nakupovat a sbírat ingredience, abyste mohli plnit objednávky svých zákazníků.

Jako obchodník s čajem budete v každém tahu provádět jednu z následujících akcí:

Navštivte trh - Hráč okamžitě obdrží zlatou minci a vybere si dlaždici čajové příchuti (máta, jasmín, citron, zázvor, bobule a levandule), kterou přidá do své čajové krabičky. Pokud se destička s příchutí dotýká destiček stejného typu, jsou tyto destičky také odebrány. Platba (zlatá, stříbrná nebo měděná mince) je umístěna do peněženky odpovídající nejvzdálenějšímu sloupci, ve kterém byly dlaždice. Hráči nemohou mít v čajové krabičce nikdy více než 12 příchutí.

Vyberte přísady - K dokončení většiny objednávek jsou rovněž potřeba karty s přísadami do čaje (mléko, cukr, med, vanilka a chai koření). Hráč může provést dvě akce v přísadové oblasti: výběr všech karet přísad jednoho typu (s novými kartami vylosovanými po první akci), vynulování viditelných karet nebo vytažení karty z balíčku přísad. Hráči nemohou mít v krabičce čaje více než 6 doplňkových karet.

Zarezervujte zákazníka - Hráč si může také rezervovat zákaznickou kartu ze zákaznické skupiny. Hráč nemůže mít v krabičce s čajem více než 3 nevyplněné zákaznické karty. Pokud má hráč více než 3 karty, je karta zahozena a umístěna lícem nahoru do skupiny zákazníků s měděnou mincí z peněženky umístěné nahoře.

Hráč s největším počtem vítězných bodů (z objednávek zákazníků, peněz a ocenění) vyhrává hru jako nejlepší obchodník s čajem! 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 3.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 8
? 3. Jazyk hry: bez textu
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 16-30, 31-45, 46-60
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 6.7
? 9. Náročnost (1-5): 1.7
? Autor: Dan Kazmaier, Connie Kazmaier
? Herní kategorie: Ekonomické, Karetní, Print & Play
? Herní mechaniky: Open Drafting, Set Collection, Contracts
? Rok vydání: 2019
? Výtvarníci: Mary Haasdyk, Sahana VJ
Typ hry: Strategická
Herní doba: 20-60 minut
Autor: Dan Kazmaier, Connie Kazmaier
EAN: 9781777028114

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: