Knight Fall

Kód: 90230
1 349 Kč –11 %
Knight Fall
1 349 Kč –11 % 1 199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

V opatství Thornmar střeží starobylý řád svatých rytířů zapečetěný portál do podsvětí. Rytíři musí chránit starší – prastaré mudrce, kteří pečeť udržují.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

V opatství Thornmar střeží starobylý řád svatých rytířů zapečetěný portál do podsvětí. Rytíři musí chránit starší – prastaré mudrce, kteří pečeť udržují. Po desetiletích míru pečeť zeslábla a z trhliny se vynořují démoni. Démoni se snaží probít přes statečné rytíře a zabít dostatek starších, aby pečeť do rána zcela rozbili. Pouze tito stateční rytíři, obdaření mocí bohů, mají šanci ochránit starší a zabránit armádě nestvůr, aby zaplavila svět.

Knight Fall je asymetrická týmová hra pro jednoho až šest hráčů. Jeden tým ovládá rytíře, kteří musí chránit starší a odolávat démonům až do svítání. Druhý tým ovládá démony, kteří se snaží prolomit pečeť do podsvětí ještě před svítáním.

Během hry si vyberete jedinečného rytíře nebo démona, z nichž každý má různé speciální schopnosti – například Plamenný rytíř dokáže obklopit své nepřátele ohněm nebo Drtič kostí dokáže vyvolat kostlivce. Karty, které zahrajete z ruky k provedení akcí, lze každou z nich použít různými způsoby a sada unikátních destiček lokací vám umožní vytvořit klášter s jiným uspořádáním v každé hře.

Hra Knight Fall obsahuje také režim kampaně pro jednoho až dva hráče. V tomto režimu si při prozkoumávání mapy strašidelného údolí čtete příběhy a během cesty si zakreslujete cestu.

Putujte přes rozpadající se kostely, zlověstný les a temnou horu, abyste zastavili démony před závěrečnou bitvou v opatství Thornmar. Musíte udělat vše pro to, abyste udrželi své rytíře naživu; smrt každého rytíře znamená o jednoho hrdinu méně, který bude bojovat proti útočícím démonům v závěrečné bitvě!

Rozbalení hry (AJ):

Recenze hry (AJ):

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 2. Minimální věk: 13
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 6
? 7. Herní doba (minut): 60
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 6.9
? 9. Náročnost (1-5): 2.3
? Autor: Ryan Laukat, T. Alex Davis
? Herní kategorie: Bojové, Fantasy, Středověk
? Herní mechaniky: Cooperative Game, Grid Movement, Storytelling, Team-Based Game, Variable Player Powers, Multi-Use Cards
? Rok vydání: 2022
? Výtvarníci: Andrew Bosley, Ryan Laukat
Typ hry: Strategická, Tématická
Herní doba: 45–60 minut
Autor: T. Alex Davis, Ryan Laukat
EAN: 051497307806

Hodnocení

Hraní hry - Runthrough

Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: