Nemesis CZ

Kód: 2089
V herně
Značka: Mindok
ZDARMAZDARMA 3 499 Kč –5 %
Mindok - Nemesis CZ
3 499 Kč –5 % 3 299 Kč
Předprodej prosinec 2024
Můžeme doručit do:
11.11.2024
Možnosti doručení

Cena je pouze orientační. Po potvrzení o dotisku (konec května) od vydavatele spustíme hru do předprodeje (předběžně prosinec 2024).

Nemesis je desková hra s detailně zpracovanými figurkami pro 1-5 hráčů o přežití v kosmické lodi infiltrované nepřátelskou životní formou. Pravidla jsou koncipována s důrazem na atmosféru plnou blafování, předstírání, obviňování, ale i spolupráce - zkrátka všeho, co patří ke kultovním hororovým sci-fi příběhům.  Posádka se probouzí z hibernace. Palubní AI hlásí kritický stav, loď není bez servisního zásahu schopna dalšího letu. Vaším úkolem je najít poškození, loď opravit a bezpečně se s ní vrátit na Zemi. Je tu však potíž: jeden člen posádky byl nalezen mrtev. Někdo násilím otevřel jeho hibernační kóji a udělal mu díru do hrudníku. Aby toho nebylo dost, je z útrob lodi slyšet podivný šramot nepřipomínající nic, co jste kdy v životě slyšeli. Budete tváří v tvář nepředstavitelné hrůze dál věřit ostatním členům posádky?

 Seal of Excellence

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Nemesis je hra s detailně zpracovanými figurkami pro 1-5 hráčů o přežití v kosmické lodi infiltrované nepřátelskou životní formou. Pravidla jsou koncipována s důrazem na atmosféru plnou blafování, předstírání, obviňování, ale i spolupráce - zkrátka všeho, co patří ke kultovním hororovým sci-fi příběhům.  Posádka se probouzí z hibernace. Palubní AI hlásí kritický stav, loď není bez servisního zásahu schopna dalšího letu. Vaším úkolem je najít poškození, loď opravit a bezpečně se s ní vrátit na Zemi. Je tu však potíž: jeden člen posádky byl nalezen mrtev. Někdo násilím otevřel jeho hibernační kóji a udělal mu díru do hrudníku. Aby toho nebylo dost, je z útrob lodi slyšet podivný šramot nepřipomínající nic, co jste kdy v životě slyšeli. Budete tváří v tvář nepředstavitelné hrůze dál věřit ostatním členům posádky?

Hra je určena pro 1-5 hráčů od 12 let.

Pravidla i herní materiál je v češtině.

 

Počty a velikosti karet:
189 ks 63x88 mm,
136 ks 44x67 mm

Nabídka obalů na karty je zde. 

 

RECENZE v CZ. 

 

Upoutávka (anglicky):

Unboxing (česky) - KS core box:

Recenze:

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 12
? 3. Jazyk hry: český
? 4. Jazyk pravidel: český
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 121-180
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.3
? 9. Náročnost (1-5): 3.5
? Autor: Adam Kwapiński
? Herní kategorie: Dobrodružné, Horror, Miniatury, Sci-fi
? Herní mechaniky: Cooperative Game, Dice Rolling, Hand Management, Modular Board, Solo / Solitaire Game, Team-Based Game, Variable Player Powers, Campaign / Battle Card Driven, Hidden Roles, Interrupts, Player Elimination, Semi-Cooperative Game, Traitor Game
? Rok vydání: 2018
? Výtvarníci: Piotr Foksowicz, Patryk Jędraszek, Ewa Labak, Andrzej Półtoranos
Typ hry: Strategická, Tématická, Semikooperativní
Herní doba: 90-180 minut
Autor: Adam Kwapiński
EAN: 8595558303380

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: