Nucleum (EN)

Kód: 973C/M194
Essen 2023
Značka: Board&Dice
1 699 Kč –10 %
nucleum box mockup2 400x400
1 699 Kč –10 % 1 529 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení

Nucleum je stolní hra v heavy euro stylu, ve které se hráči ujímají role průmyslníků, kteří se snaží uspět během hospodářského a technologického rozmachu v Sasku v 19. století, který byl podpořen vynálezem a rozšířením Nucleum (jaderného reaktoru).

 

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Když Elsa von Frühlingfeld představila svůj vynález saskému králi Frederiku Augustovi II, lidé si mysleli, že jde o podvod. Nedávno izolovaný prvek uran použila k ohřevu nádoby s uranem. a vzniklou páru použila k pohonu motoru, který udržoval uran v aktivním stavu prostřednictvím procesu který nazvala "atomizace". Její zařízení, Nucleum, zahájilo novou éru energie a prosperity. v následujících desetiletích. Sasko se z bezvýznamné regionální mocnosti stalo centrem evropské vědy. inženýrství. Nyní, o generaci později, továrny stále touží po větším výkonu a požadují větší a další jaderné elektrárny, aby byly postaveny, a více uranu dováženého z nedalekých Čech, a výstavbu železnic a elektrického vedení po celé zemi, které by zkrocenou sílu atomů přeneslo do velkých saských měst. Na saský dvůr se sjíždějí vynálezci, inženýři a průmyslníci, kteří se ucházejí o vedoucí postavení v této nové průmyslové revoluci.

Nucleum je stolní hra v heavy euro stylu, ve které se hráči ujímají role průmyslníků, kteří se snaží uspět během hospodářského a technologického rozmachu v Sasku v 19. století, který byl podpořen vynálezem a rozšířením Nucleum (jaderného reaktoru). Hráči získávají vítězné body rozvojem svých sítí, stavbou a napájením městských budov, zajišťováním zakázek a plněním milníků (náhodně určených cílů v závěru hry). Každý hráč také získá unikátní asymetrické technologie, které mu po odemčení dávají zvláštní schopnosti. Hra je kontinuální; hráči se střídají jeden po druhém bez kol nebo fází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90, 91-120, 121-180
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.2
? 9. Náročnost (1-5): 4.1
? Autor: Dávid Turczi, Simone Luciani
? Herní kategorie: Ekonomické, Průmysl, Sci-fi
? Herní mechaniky: End Game Bonuses, Hand Management, Network and Route Building, Solo / Solitaire Game, Variable Player Powers, Action Retrieval, Contracts, Income, Market, Tech Trees / Tech Tracks
? Rok vydání: 2023
? Výtvarníci: Andreas Resch, Piotr Sokołowski, Zbigniew Umgelter
Typ hry: Strategická
Herní doba: 60 - 150 minut
Autor: Simone Luciani, Dávid Turczi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: