Rite - EN

Kód: 78665
Novinka
Značka: Dotwood Games
1 499 Kč –1 %
dwg 20099 1
1 499 Kč –1 % 1 479 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Rite je epická, asymetrická a taktická válečná hra, která hráče nutí zapomenout na okolní svět. Každý hráč velí jedné z pěti frakcí (lidé, skřeti, nemrtví, chaos nebo primáti), které se snaží dokončit obřad ve vulkanickém kráteru.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Rite je epická, asymetrická a taktická válečná hra, která hráče nutí zapomenout na okolní svět. Každý hráč velí jedné z pěti frakcí (lidé, skřeti, nemrtví, chaos nebo primáti), které se snaží dokončit obřad ve vulkanickém kráteru.

Lidé se snaží vyvolat moc andělů aktivací destiček svatyně. Goblini musí přinést oběti k ohnivým majákům, aby je aktivovali a přivolali prastarého draka. Nemrtví potřebují životní energii ostatních frakcí, aby aktivovali runy a otevřeli portál do podsvětí. Chaos se snaží ovládnout nepřátelské jednotky, aby pronikl do nepřátelských frakcí. A nakonec se Primálové snaží pohltit všechny nepřátele, aby se jeden z jejich malých výlupků vyvinul v Ultimatosaura.

Frakce mohou dokončit svůj obřad vyvoláním unikátních jednotek, jejich přesunem a poražením ostatních jednotek. Přitom mohou provádět speciální obřady, které jim umožní vyvolat mocné velitele a odemknout mocná kouzla.

Ať už je cíl jakýkoli, hráči by si měli dávat pozor, kam šlapou, protože rozzuřený Ohnivý pán se je snaží vypálit ze své sopky!

Pravidla hry (AJ):

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 150
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.7
? 9. Náročnost (1-5): 3.6
? Autor: Karl van Stiphout
? Herní kategorie: Fantasy, Válečné
? Herní mechaniky: Area Movement, Dice Rolling, Grid Movement, Modular Board, Variable Player Powers, Variable Set-up, Automatic Resource Growth, Catch the Leader, Hexagon Grid, Map Addition, Moving Multiple Units, Multiple Maps, Once-Per-Game Abilities, Pieces as Map, Point to Point Movement, Resource to Move, Turn Order: Pass Order
? Rok vydání: 2024
? Výtvarníci: Frederick van de Bunt
Typ hry: Strategická
Herní doba: 60–150 minut
Autor: Karl van Stiphout
EAN: 6097716020099

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: