Star Wars: Rebellion ENG

Kód: 1666
2 989 Kč –3 %
FFG - Star Wars: Rebellion ENG
2 989 Kč –3 % 2 899 Kč
Objednáno (Neznámá dostupnost)
Můžeme doručit do:
8.11.2023
Možnosti doručení

Star Wars: Rebellion je desková hra pro 2 (až 4) hráče z prostředí Hvězdných Válek. Ve hře se můžete zúčastnit souboje mezi Impériem a Povstalci. Jeden hráč (nebo tým) ovládá vůdce a jednotky povstalců, zatímco druhý hráč/tým ovládá jednotky a vůdce Impéria. Cílem Impéria je najít a zničit ukrytou základnu povstalců, kteří se naopak snaží získat dostatečnou podporu pro zahájení revoluce.

Seal of Excellence

 

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Star Wars: Rebellion je desková hra pro 2 (až 4) hráče z prostředí Hvězdných Válek. Ve hře se můžete zúčastnit souboje mezi Impériem a Povstalci.

Jeden hráč (nebo tým) ovládá vůdce a jednotky povstalců, zatímco druhý hráč/tým ovládá jednotky a vůdce Impéria. Cílem Impéria je najít a zničit ukrytou základnu povstalců, kteří se naopak snaží získat dostatečnou podporu pro zahájení revoluce.

Herní plán nabízí 32 hvězdných systémů, z nichž jeden ukrývá tajnou základnu rebelů. Hráč za Impérium se snaží tuto základnu odhalit vysíláním sond nebo pozemních jednotek, a následně základnu vojensky (například Hvězdou Smrti) zlikvidovat. Hráč ovládající stranu povstalců se snaží získávat podporu napříč systémy a vzdorovat imperiálním silám, dokud se nenastane vhodná doba pro zahájení rozsáhlé revoluce.

Hráči využívají karty vůdců (a jejich schopnosti) k uskutečňování misí (založených na různých událostech Star Wars univerza), přesunu jednotek a jejich boji, a také k maření misí uskutečňovaných protivníkem.

Každý vůdce se hodí více nebo méně pro některé činnosti - diplomacii, špionáž, speciální operace či zásobování. Přidělování velitelů na jednotlivé mise, nebo jejich ponechání v rezervě (na přesuny, protioperace či řízení boje) je tak základní činností ve hře. Nezanedbatelnou úlohu však hrají také vojenská střetnutí, při kterých i přes značnou materiální nevýhodu mohou klást povstalci účinný odpor.

Obsah balení:

  • Herní deska a 2 karty frakce
  • 153 plastových miniatur
  • 25 kartiček vůdců (s podstavci)
  • 10 speciálních šestistěnných kostek
  • 168 karet
  • 86 žetonů a 7 přídavných kroužků
  • Příručka a přehled pravidel

 

 Recenze v češtině:

 

Unboxing v češtině:

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 3 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 181+
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.4
? 9. Náročnost (1-5): 3.7
? Autor: Corey Konieczka
? Herní kategorie: Filmy / TV / Rádio, Miniatury, Občanská válka, Průzkum vesmíru, Sci-fi, Válečné
? Herní mechaniky: Area Majority / Influence, Area Movement, Dice Rolling, Hand Management, Team-Based Game, Take That, Variable Player Powers, Variable Set-up, Area-Impulse, Card Play Conflict Resolution, Contracts, Delayed Purchase, Die Icon Resolution, Events, Hidden Movement, Income, Once-Per-Game Abilities, Tags, Worker Placement, Different Worker Types
? Rok vydání: 2016
? Výtvarníci: Ben Zweifel, Samuel R. Shimota, Matt Allsopp, Jon Bosco, Matt Bradbury, Jason Juta, David Auden Nash, Matthew Starbuck, Nicholas Stohlman, Angela Sung, Ryan Barger, Christopher Hosch, Ignacio Bazán Lazcano, Mark Molnar, David Ardila, Mariusz Gandzel, Balaskas, Tiziano Baracchi, Adam Burn, Alexandre Dainche, Anthony Devine, Zach Graves, Jeff Lee Johnson, Adam Lane, Jake Murray, Ameen Naksewee, Mike Nash, Maciej Rebisz, Alexandru Sabo, Stephen Somers, Darren Tan, Ryan Valle, Magali Villeneuve, VIKO, Jorge Barrero, Cassandre Bolan, Christina Davis, Allen Douglas, Jose Mikhail Elloso, Tony Foti, Michele Frigo, Richard Hanuschek, Andrew Johanson, Ralph McQuarrie, Tony Shasteen, Jose Vega, Jacob Walker
Typ hry: Tématická, Strategická
Herní doba: 180-240 minut
Autor: Corey Konieczka
EAN: 841333101053

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: