Suburbia 2nd Edition - EN

Kód: 44909
Značka: Bézier Games
1 549 Kč –3 %
Suburbia 2nd Edition - EN
1 549 Kč –3 % 1 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Plánujte, postavte a rozviňte malé město ve velkou metropoli. Pomocí destiček budov ve tvaru šestiúhelníku přidávejte obytné, obchodní, občanské a průmyslové oblasti a také zvláštní body zájmu, které poskytují výhody a využívají zdroje okolních měst. Vaším cílem je, aby vaše město vzkvétalo a nakonec mělo více obyvatel než kterýkoli z vašich soupeřů.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Naplánujte, postavte a rozviňte malé město na velkou metropoli. Pomocí destiček budov ve tvaru šestiúhelníku přidávejte obytné, obchodní, občanské a průmyslové oblasti a také zvláštní body zájmu, které poskytují výhody a využívají zdroje okolních měst. Vaším cílem je, aby vaše město vzkvétalo a nakonec mělo více obyvatel než kterýkoli z vašich soupeřů.

Suburbia je hra s pokládáním destiček, ve které se každý hráč snaží vybudovat ekonomický motor a infrastrukturu, která bude zpočátku soběstačná a nakonec se stane ziskovou a zároveň podpoří růst populace. Jak se vaše město rozrůstá, mění se jak váš příjem, tak vaše pověst. S rostoucím příjmem budete mít k dispozici více peněz na nákup lepších a hodnotnějších budov, jako je mezinárodní letiště nebo výšková kancelářská budova. S rostoucí reputací budete získávat stále více obyvatel - a hráč s největším počtem obyvatel na konci hry vyhrává.

Během každé hry hráči soutěží o několik jedinečných cílů, které nabízejí další zvýšení počtu obyvatel - a budovy dostupné v každé hře se liší, takže nikdy nebudete hrát stejnou hru dvakrát!

Druhé vydání hry Suburbia obsahuje aktualizovanou grafiku, větší hrací destičky než v původní hře, oboustrannou výsledkovou tabuli, GameTrayz organizéry pro ukládání komponent a mnoho dalšího!

Hra je v angličtině.

Video o hře v AJ:

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 8
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.5
? 9. Náročnost (1-5): 2.8
? Autor: Ted Alspach
? Herní kategorie: Ekonomické, Stavba města
? Herní mechaniky: End Game Bonuses, Open Drafting, Set Collection, Solo / Solitaire Game, Tile Placement, Auction: Dutch, Catch the Leader, Hexagon Grid
? Rok vydání: 2012
? Výtvarníci: Ollin Timm, Klemens Franz, Jason Boles, Stephanie Gustafsson, Brett Stebbins, Alanna Kelsey, Ted Alspach, T. B. (II)
Typ hry: Strategická
Herní doba: 60-90 minut
Autor: Ted Alspach
EAN: 689070012221

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: