Tawantinsuyu: The Golden Age

Kód: 92399
Značka: Board&Dice
ZDARMAZDARMA 899 Kč –11 %
Tawantinsuyu: The Golden Age
899 Kč –11 % 799 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení

Pachacutiho vedení umožňuje obyvatelům Cuzca budovat svou říši rychleji, lépe a dále, než to bylo možné kdykoli předtím. Vzniká nová třída občanů: šlechta, která podporuje svého velkého vůdce svou moudrostí a bohatstvím. Pokud doufáš, že se staneš Pachacutiho nástupcem a udržíš úroveň prosperity, kterou v současnosti náš lid zná, udržuj tyto šlechtice šťastné a stavěj jim paláce hodné jejich postavení!

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Pachacutiho vedení umožňuje obyvatelům Cuzca budovat svou říši rychleji, lépe a dále, než to bylo možné kdykoli předtím. Vzniká nová třída občanů: šlechta, která podporuje svého velkého vůdce svou moudrostí a bohatstvím. Pokud doufáš, že se staneš Pachacutiho nástupcem a udržíš úroveň prosperity, kterou v současnosti náš lid zná, udržuj tyto šlechtice šťastné a stavěj jim paláce hodné jejich postavení! Zvuky tvých staveb se budou ozývat široko daleko za horskými masivy Antikuna a budou inspirovat nově příchozí k cestám na východ, aby se pokochali tvou slávou. Zatímco kněží diskutují o tom, zda mají jít cestou Ruruy (růst, přinášení plodů), nebo Simpa (splétání, proplétání) a uctívat boha slunce Intiho, tvoji rádci ti radí, abys vzhlédl ke čtyřem suyu (oblastem), které jsi dobyl. Nejen kvůli kořisti, ale také proto, abyste se od těchto vazalských národů učili a využili jejich zkušeností k tomu, abyste Inkům přinesli slávu. Máš na to, aby ses stal vůdcem Říše čtyř dílů v tomto Zlatém věku?

Toto rozšíření obsahuje 4 moduly:
Modul "Cesta Slunce" představuje dvě alternativní uspořádání Chrámu Slunce.
Modul "Vazalové Inků" zavádí novou sekundární akci, která vám umožní využívat speciality ostatních národů, které vaše armády (nebo armády jiných hráčů) dobývají.
Modul "Šlechtici a nově příchozí" je největším z nových modulů a zavádí řadu novinek: nový typ budovy, nově příchozí dělníky a několik nových pasivních budov.
Modul "Pachamama" je vylepšený a zjednodušený sólový protivník pro hru, který vychází z modulu Axomamma (a nahrazuje jej).
Toto rozšíření navíc obsahuje 8 nových pasivních budov, které lze do hry přidat bez ohledu na to, zda hrajete s některým z modulů, nebo ne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: bez textu
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90, 91-120
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.3
? 9. Náročnost (1-5): 4.2
? Autor: Dávid Turczi
? Herní kategorie: Rozšíření
? Herní mechaniky: Action Points, Area Majority / Influence, Hand Management, Open Drafting, Pattern Building, Set Collection, Solo / Solitaire Game, Variable Set-up, Worker Placement, Rondel
? Rok vydání: 2022
? Výtvarníci: Zbigniew Umgelter, Jakub Skop
Typ hry: Strategická
Herní doba: 60-120 minut
Autor: Dávid Turczi
EAN:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: