Watch

Kód: RIO611
Novinka
1 399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022
Možnosti doručení

Právě jste začali pracovat v sovětské továrně na hodinky, o které jste zjistili, že to bývala muniční továrna z dob druhé světové války. Byli jste tam vysláni, abyste vyráběli ozubená kola, která můžete prodat za peníze, ale také potřebujete tato kola k zamaskování beden s municí, které pašujete ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Právě jste začali pracovat v sovětské továrně na hodinky, o které jste zjistili, že to bývala muniční továrna z dob druhé světové války. Byli jste tam vysláni, abyste vyráběli ozubená kola, která můžete prodat za peníze, ale také potřebujete tato kola k zamaskování beden s municí, které pašujete ven. Prohledejte složky v kanceláři předáka a odhalte důkazy o korupci vlády v době po Druhé světové válce. Využívej monitorovací infrastrukturu v kanceláři předáka, abys přistihl své spolupracovníky, jak se chovají špatně, a vymáhej z nich úplatky - ale buď opatrný, protože TEBE může sledovat někdo jiný!

Umělecky zakomponované tematické Hlídky mistrně prolínají téma s herními mechanismy: Při hraní cítíte, jak vám tikají hodiny, zatímco se snažíte před ostatními hráči skrýt své nekalé činy. Abyste uspěli, musíte zajistit, aby ozubená kolečka zapadla na své specifické místo v hodinovém strojku přesně tehdy a tam, kde potřebujete!

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 46-60
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7,2
? 9. Náročnost (1-5): 2,7
Typ hry: Strategická, Abstraktní
Herní doba: 45–60 minut
Autor: Daniel Newman
EAN: 655132006118

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: