Dreamscape

Kód: 10335
Na týden
Značka: Sylex
1 200 Kč –94 %
Sylex - Dreamscape
1 200 Kč –94 % 70 Kč
K vypůjčení (For Rent) (1 ks)
Možnosti doručení

Pokud si tuto hru při vrácení zakoupíte, odpustíme vám týdenní půjčovné.

Dreamscape je unikátní hra o budování snu. Vžijte se do role snílka a sbírejte střípky snů na různých fantastických místech jako je doupě hodinkového golema. Z těchto střípků utvořte cestu ze snu, potulujte se snovou krajinou, šplhejte na hory, procházejte kolem vodopádů. Hra se hraje na pět kol, které sestávají ze dvou fází:

Ve fázi cestování se potulujete světem snů v honbě za střípky. Zručné využití schopností lokací, kterými procházíte, vám umožní uspořit vzácné akční body a nasbírat více střípků. Vyhněte se ale Noční můře, která se plíží kolem a snaží se napadnout vaše sny.

Poté přichází fáze tvoření, ve které vytváříte vlastní 3D sen z nasbíraných střípků. Dostáváte body za hotové krajiny, které máte vyobrazené ve svých osobních cílech.

Navíc jsou k dispozici i společné cíle, které jsou vždy jiné a ovlivňují vaše počínání ve světě snů.

Dreamscape nabízí herní zážitek, který není srovnatelný s žádnou jinou hrou. Obsahuje unikátní kombinaci plánování cesty, sbírání surovin a budování vlastního světa snů na malé desce. Nakonec úžasné sny, které vytvoříte, ve vás zanechají magický pocit, který se obnovuje s každou partií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dreamscape is a unique "dream building" game. Incarnate a dreamer collecting dreamshards in mysterious locations such as the lair of the Clockwork Golem. Create dreamscapes with these shards, stroll along paths, climb mountains, and pass through waterfalls. A game of Dreamscape is played in five rounds consisting of two phases:

In the Travel phase, wander through the dreamworld in quest for dreamshards. Use with skill the key function of the locations you cross and save precious action points to collect more shards. But avoid Mr Nightmare, who is lurking around to infest your dreams.

Then comes the Creation phase, in which you construct your own dreamscape in 3D, using the collected dreamshards. Score points for completed landscapes as listed on your personal goals. And to shape your Dreamscape constantly evolving, you can rely on the essential location powers.

Furthermore, a series of common goals offer new challenges with each game, influencing your choices while collecting and building your Dreamscape.

Dreamscape offers a game experience that cannot be compared to any other game, with a unique combination of route-planning, resource collecting and ultimately building your own little Dreamworld as a small tableau. In the end, the wonderful dreamscapes you will create will leave you with a magical feeling, constantly renewed.

 

 

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 10 let.

Hra je jazykově nezávislá. Pravidla jsou v angličtině.
 

 

Hraní hry:

Recenze:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna deskových her
Hmotnost: 2.1 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 10
? 3. Jazyk hry: bez textu
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8,5
? 9. Náročnost (1-5): 3,5
Typ hry: Strategická
Herní doba: 60-90 minut
Autor: David Ausloos
EAN: 6425453000775

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení