Moje první dobrodružství - Upoutávka/TrailerMoje první dobrodružství je sbírka interaktivních dobrodružných kniher pro děti, které jim můžete číst už od 4 let nebo si je mohou přečíst sami, až budou připraveni.

Každá knihra obsahuje samostatný příběh, který vás vtáhne do jiného světa. Stačí si vybrat jednu ze tří postav, se kterou dobrodružství prožijete. Už toto první rozhodnutí vám otevírá zajímavé příběhové možnosti. Během čtení bude každé vaše další rozhodnutí utvářet váš postup dobrodružstvím, ať už v dobrém, nebo ve zlém!

Více o knihrách ZDE.

Moje první dobrodružství je série interaktivních knížek pro všechny malé objevitele od 4 let.

V každé knize se ujmete role jednoho ze tří hrdinů, a vyrazíte odhalit tajemství vyprahlé savany nebo se vydáte po stopách bájného draka. Každý krok k cíli však skýtá nejedno rozhodování, jimž budete muset čelit. A každý úspěch vás odmění důležitými předměty, které použijete při svých dobrodružstvích.

Na cestách prozkoumáte prapodivná místa, potkáte laskavé přátele i tajuplná stvoření, divoká zvířata, duchy a pohádkové bytosti. Ale pamatujte, že ke zdárnému konci vede cesta dlážděná jenom odvahou a důvtipem…

Kdo by se nechtěl stát chovatelem nejlegendárnějšího a nejmocnějšího stvoření, jaké kdy brázdilo oblaka? V Dobrodružství na draka si zvolíte mezi odvážnou bojovnicí Linou, lstivým zlodějíčkem Sachatem nebo vynalézavým kouzelníkem Timonem, s cílem ochočit si pravého draka - činem, jehož jsou hodni jenom ti nejodvážnější z odvážných.

Ve výpravě do Okrového kraje se vydáte pátrat po příčině sucha, hubícího bájný strom, který je vaším domovem. Stanete se lovkyní Mailune? Mírumilovnou pastevkyní Issou nebo jejich bratříčkem Sumaiem, sběračem plodů? Podaří se vám překonat všechny nástrahy savany a získat si přízeň tří duchů?