Army Painter

Nová hloubka herního zážitku s barvami a doplňky od Army Painter

Pokud hledáte barvičky, shades, spreje, primery, držáky, štětce, nástroje a pomůcky či cokoliv jiného potřebného pro barvení figurek a modelování, jedna z největších a nejpopulárnějších značek na trhu, Army Painter, vás jistě nezklame.

#ShowMore#

Za projektem Army Painter stojí Bo Penstoft a Jonas Færing. Oba jsou ostřílenými veterány v oblasti wargamingu a hobby barvení. Zakladatelé The Army Painter mají na svém kontě více než 30 kompletně namalovaných armád, které jsou výsledkem nesčetných hodin práce. Posláním společnosti Army Painter je získat tyto hodiny strávené u hobby stolu zpět vytvořením produktů, které oživí vaše miniatury,  kdy se z holého cínu, pryskyřice a plastu stane působivý kousek - rychle a snadno. To vše proto, abyste měli více času na hraní!

Postupem času vyvinuli celou řadu produktů, které vám pomohou sestavit, nabarvit a vystínovat vaše modely. Army Painter je značka, které můžete věřit, že vám vždy dodá barvy nejvyšší kvality a inovativní hobby příslušenství. Vedle špičkových produktů již 14 let podporují hobby a herní komunity prostřednictvím akcí, charity a kurzů.

Pro každou techniku, styl i typ figurky

Ať už s barvením začínáte a hledáte ideální starter set, v němž najdete vše co potřebujete bez nutnosti probírat se odstíny a typy štětců, nebo jste už v barvení zběhlí a hledáte jeden konkrétní odstín barvy pro plášť vašeho hrdiny, Army Painter nabídka to má. Rovněž zde najdete barvy pro AirBrush techniku, palety, basing glue a různé typy basing materiálů, spreje i barvy, štětce na všechny typy barev, a nesčetnou škálu odstínů.

725 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 31 - 725 položek celkem