Calliope

Prozkoumejte širokou nabídku společenských her oblíbené značky Calliope, ze které si zaručeně vyberou tu pravou milovníci deskovek napříč věkovými kategoriemi. Calliope má v nabídce zábavné a naučné deskové hry pro děti i vědomostní stolní hry pro dospělé. Ponořte se do úžasného herního světa Calliope a unikněte alespoň na chvíli z reality všedních dní!

#ShowMore#

Calliope Games: Deskovky pro celou rodinu

Calliope Games je malý rodinný podnik na výrobu deskových her, který v roce 2009 založili Ray Wehrs, Dawne Weismanová a Jordan Weisman. Prvním vydaným titulem pod značkou Calliope Games byla hra Tsuro, která se okamžitě stala hitem a získala řadu ocenění. Namátkou zmiňme cenu Origins Award za nejlepší karetní hru roku 2009. Od té doby Calliope Games vydalo několik dalších úspěšných deskovek, které si oblíbili hráči po celém světě.

Tsuro: jednoduchá logická deskovka až pro 8 hráčů

Tsuro je abstraktní desková hra pro 2 až 8 hráčů. Úkolem hráčů je postupně pokládt na hrací plochu kartičky s vyznačenými trasami a stavět si tak svou cestu. Při hře navíc pohybujete nejen svými kameny, ale i kameny soupeřů. Cílem hry je vyhnout se okraji hracího pole a zůstat tak co nejdéle ve hře. Vítězem je tedy logicky ten z hráčů, který zůstane ve hře jako poslední. Hra Tsuro je rychlá, jednoduchá a zábavná a je vhodná pro hráče všech věkových kategorií. Výrobce sice uvádí minimální věk 10 let, ale během chvilky se ji naučil i osmiletý syn naší grafičky. Na podobném principu fungují i navazující tituly Tsuro of the Seas a Tsuro: Phoenix Rising. 

3 položek celkem
clp120 1
1 299 Kč –13 %
Tsuro: Phoenix Rising - EN
Objednáno (Neznámá dostupnost)
1 119 Kč
CLP120
Tsuro of the Seas
1 149 Kč –4 %
Tsuro of the Seas
Objednáno (Neznámá dostupnost)
1 099 Kč
44653
Calliope - Tsuro
899 Kč –5 %
Tsuro
Objednáno (Neznámá dostupnost)
849 Kč
29134

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem