FunkoPop

Funko Inc. je americká společnost, která vyrábí licencované a limitované popkulturní sběratelské předměty, známá především svými licencovanými vinylovými figurkami a bobbleheady. Kromě toho vyrábí licencované plyšové hračky, akční figurky, oblečení, doplňky a hry.

#ShowMore#

Společnost Funko byla založena v roce 1998 Mikem Beckerem a Claudií Beckerovou a původně vznikla jako malý projekt na vytvoření různých nízkorozpočtových hraček s nostalgickou tématikou. První vyrobenou hlavou společnosti byla bobblehead známé reklamní ikony restaurací, maskota Big Boye.

Společnost Funko, LLC, byla prodána v roce 2005 a v jejím čele nyní stojí generální ředitel Andrew Perlmutter. Od té doby společnost rozšířila rozsah svých řad hraček a podepsala licenční smlouvy s významnými společnostmi, jako jsou Warner Bros, Nickelodeon, NBCUniversal, Disney, Marvel Entertainment a Major League Baseball.

Figurky a deskovky Funko Pop

Funko Pop je americká společnost založená v roce 1998, která se specializuje především na výrobu sběratelských figurek s malým tělem a velkou hlavou. Společnost vyrábí figurky různých postav z populární kultury, jako jsou filmové postavy, komiksoví hrdninové, zpěváci, 

sportovci a další ikonické postavy. Mimo jiné však Funko Pop vyrábí také deskové hry.

Licencované figurky vašich oblíbených hrdinů

Funko Pop má licenční smlouvy s mnoha velkými značkami, jako jsou Marvel, DC Comics, Disney, Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings a mnoha dalšími. Díky tomu si můžete pořídit figurku Batmana, Harryho Pottera i Gandalfa.

Funkoverse Strategy Game zabaví celou rodinu

Funkoverse Strategy Game je desková hra pro 2 až 4 hráče, která vám umožní hrát jako vaše oblíbené postavy. Hra obsahuje různé série z filmů Harry Potter, Jurský Park či hrdiny od DC Comics.

Godzilla: Tokyo Clash: Příšery ovládly hlavní město Japonska

Godzilla: Tokyo Clash je zábavná a adrenalinová stolní hra pro 2 až 4 hráče, která vám umožní hrát jako vaše oblíbené postavy ze světa Godzilla a vstoupit do světa mohutných příšer, které bojují o kontrolu nad hlavním městem Japonska. Hra je vhodná pro fanoušky kaiju filmů, ale i pro hráče, kteří hledají napínavou a taktickou deskovou hru.

11 položek celkem
Funkoverse Strategy Game: Golden Girls 101
689 Kč
89545
Funkoverse Strategy Game: DC 102 Expansion
919 Kč
89543
Funkoverse Strategy Game: Jurassic Park 100
989 Kč
89541
Funkoverse Strategy Game: DC Comics 100
989 Kč
89540
FunkoPop - Godzilla: Tokyo Clash
Godzilla: Tokyo Clash
Skladem (1 ks)
1 399 Kč
43535
FunkoPop - Boo Hollow Pumpkin Showdown Card Game
Boo Hollow Pumpkin Showdown Card Game
Objednáno (Neznámá dostupnost)
229 Kč
43109
FunkoPop - Last Defense!
Předprodej
Last Defense!
Objednáno (Neznámá dostupnost)
749 Kč
28962
FunkoPop - Five Nights at Freddy's: Survive 'Til 6AM
Předprodej
Five Nights at Freddy's: Survive 'Til 6AM
Objednáno (Neznámá dostupnost)
499 Kč
28947
FunkoPop - Something Wild Card Game - Nightmare Before Christmas
349 Kč –5 %
329 Kč
20127
FunkoPop - Funkoverse Strategy Game: Nightmare Before Christmas
1 549 Kč
20126

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem