GDM Games

Deskové a karetní hry z dílny GDM Games

Španělské herní vydavatelství GDM Games bylo založené už v roce 2006. Specializuje se na deskové hry a karetní hry. Firma spolupracuje také s několika významnými designéry a ilustrátory. Své hry kromě Španělska distribuuje do mnoha zemí po celém světě. Mezi oblíbené deskovky od GDM Games patří například Insecta: The Ladies of Entomology a More Bloody Nights.

#ShowMore#

Shikoku: Staňte se poutníkem na japonském ostrově

Desková hra Shikoku se odehrává na stejnojmeném japonském ostrově. Ten je proslulý svými 88 buddhistickými chrámy. Hráči se ujímají rolí poutníků a snaží se projít celý ostrov, sbírat různé suroviny a plnit úkoly. Hra je vhodná pro 3 až 8 hráčů ve věku od 8 let.

Hra obsahuje nádherné ilustrace a je plná strategických rozhodnutí a interakcí s ostatními hráči. Každý hráč si může vybrat různé cesty a taktiky k tomu, aby získal co nejvíce bodů. Shikoku je vhodná pro hráče všech věkových kategorií a nabízí hráčům unikátní herní zážitek. 

Pravidla jsou intuitivní, takže si je osvojíte během pár minut. Základní princip hry spočívá v tom, že první a poslední poutník nesmí být vpuštěn do chrámu. Hráči se tedy snaží dosáhnout druhého či předposledního místa, aby úspěšně dokončili hru.

4 položek celkem
Insecta: The Ladies of Entomology  (půjčovna)
Na týden
1 149 Kč –91 %
Insecta: The Ladies of Entomology (půjčovna)
K vypůjčení (For Rent) (1 ks)
100 Kč
99325
Insecta: The Ladies of Entomology - CA/EN/SP
V herně
Insecta: The Ladies of Entomology - CA/EN/SP
Objednáno (Neznámá dostupnost)
1 369 Kč
93078
festival3d
519 Kč –9 %
Festival - EN/FR/DE/SP
Skladem (1 ks)
469 Kč
93076
GDM Games - Shikoku
599 Kč –28 %
Shikoku (ENG/DE/FR/SP)
Objednáno (Neznámá dostupnost)
429 Kč
28745

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem