Gigamic

Společenské hry Gigamic

Gigamic je francouzská společnost specializující se na výrobu deskových her. Firma byla založena v roce 1991 v Grenoblu a od té doby se stala jedním z předních producentů her v Evropě. Gigamic vyrábí a distribuuje širokou škálu her pro různé věkové skupiny, včetně rodinných her, strategických her a karetních her. Mezi nejznámější hry patří strategické deskovky Quetzal a Marrakech.

Quetzal: Strategická deskovka na tajuplném ostrově

Právě bylo objeveno město Quetzal, sídlo stejnojmenného posvátného ptáka. Vy jako vůdce expedice máte pět dní na průzkum ostrova se zbytky starodávné civilizace. Vaším cílem bude shromáždění pokud možno co nejvíce cenných předmětů, které jsou na ostrově ukryty. 

Budete řídit svůj tým a snažit se vytěžit co nejvíce z vykopávek dříve než protihráči. Ve hře Quetzal umisťujete své archeology a dobrodruhy na různé lokality. Na začátku každého z pěti kol házíte figurkami, které určují složení vašeho týmu. 

Pro úspěšnou hru je důležité nejen získávání cenných artefaktů, ale také jejich doručování do přístavu v co nejvýnosnějších kombinacích. V této strategické hře byste marně hledali hrací kostky, hází se v ní totiž přímo figurkami. Hra je vhodná pro 2 až 5 hráčů od 10 let.

2 položek celkem
Marrakech (půjčovna)
Na týden
749 Kč –93 %
Marrakech (půjčovna)
K vypůjčení (For Rent) (1 ks)
50 Kč
93307
Gigamic - Quetzal
Na týden
1 000 Kč –93 %
Quetzal (půjčovna)
K vypůjčení (For Rent) (1 ks)
70 Kč
28677

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem