Apiary - EN (Včelín EN)

Kód: 973C/M583
Essen 2023
1 949 Kč –2 %
stm750 1
1 949 Kč –2 % 1 899 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Ve vzdálené budoucnosti už lidé neobývají Zemi. Příčina jejich zmizení (nebo možná zániku) není známa, ale jejich nepřítomnost zanechala prázdné místo připravené k zaplnění jiným vnímajícím druhem.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Ve vzdálené budoucnosti už lidé neobývají Zemi. Příčina jejich zmizení (nebo možná zániku) není známa, ale jejich nepřítomnost zanechala prázdné místo připravené k zaplnění jiným vnímajícím druhem.

V průběhu nesčetných generací se vyvinul jeden druh skromné včely medonosné, který tuto mezeru zaplnila. Jejich velikost a inteligence rostla, až se z nich stala vysoce vyspělá společnost. Říkají si Mellifera a kromě technologie, kterou si osvojili z lidských trosek, dosáhli značného technologického pokroku až po cestování vesmírem.

Ve hře Apiary každý hráč ovládá jednu z dvaceti unikátních frakcí. Vaše frakce začíná hru s úlem, několika zdroji a včelami dělnicemi. Čeká vás úkol s dělnicemi budování úlu: prozkoumávejte planety, sbírejte zdroje, vyvíjejte technologie a vytvářejte rytiny, které budou demonstrovat sílu vaší frakce (měřeno vítěznými body) v průběhu jednoho roku Flow. Dearth se však rychle blíží a vaše dělnice mohou provést jen několik akcí, než se budou muset uložit k zimnímu spánku! Dokážete prosperovat, nebo jen přežít?

Recenze hry (AJ):

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2.5 kg
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 90
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.9
? 9. Náročnost (1-5): 3
? Autor: Connie Vogelmann
? Herní kategorie: Sci-fi, Zvířata
? Herní mechaniky: Solo / Solitaire Game, Tile Placement, Variable Player Powers, Worker Placement, Income, Multi-Use Cards
? Rok vydání: 2023
? Výtvarníci: Kwanchai Moriya
Typ hry: Strategická
Autor: Connie Vogelmann
Herní doba: 60–90 minut
EAN: 0850032180559

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: