Barcelona (CZ)

Kód: 973C/M1114
Novinka Předprodej
Značka: Albi
ZDARMAZDARMA
Barcelona  (CZ)
1 299 Kč
Předprodej březen 2024
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

V Barceloně se vžijete do role stavitelů, kteří v 19. století pracovali na novém rozšíření města. Vaším hlavním úkolem je stavět budovy pro obyvatele, kteří chtějí opustit staré město, a při tom budete také stavět ulice, vytvářet tramvajové tratě a budovat veřejné služby.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Je polovina 19. století. Barcelona je nejhustěji osídleným městem v celé Evropě. Krátce poté, co byly definitivně zničeny staré městské hradby, představil Ildefons Cerdà, který je dnes považován za vynálezce urbanismu, plán na vytvoření "Eixample", rozšíření, které Barcelona tak zoufale potřebovala. Její výstavba byla zahájena v roce 1860.

V Barceloně se vžijete do role stavitelů, kteří v 19. století pracovali na novém rozšíření města. Vaším hlavním úkolem je stavět budovy pro obyvatele, kteří chtějí opustit staré město, a při tom budete také stavět ulice, vytvářet tramvajové tratě a budovat veřejné služby. Můžete se dokonce rozhodnout pro průzkum. Nový architektonický a umělecký styl, si získává oblibu mezi bohatými.

Barcelona je hra na budování města, která se hraje v proměnlivém počtu kol přerušovaných třemi bodovacími fázemi před závěrečnou bodovací fází. V každém kole každý hráč provede jeden tah, který se skládá ze dvou nebo více akcí, stavební fáze, kdy na hlavní hrací desku přidáváme nové budovy, a poté přípravy na svůj další tah. V průběhu hry je několik příležitostí získat vítězné body, ale hráči také získávají body na konci hry z odemčených políček na svých hráčských deskách a z destiček projektů Modernisme, které získali. Vyhrává hráč s největším počtem bodů.

 Jak hrát (anglicky):

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.9 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: český
? 4. Jazyk pravidel: český
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90
Typ hry: Strategická, Tématická
Herní doba: 60-90 minut
Autor: Dani Garcia
EAN: 8590228087393

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: