Dovolená ve dvou (Radlands, Trůn 2, Zákon ulice)

Kód: SBALTEVE2
Akce Novinka Náš produkt V herně
Značka: TLAMA games
1 353 Kč –15 %
dovolena ve dvou
1 353 Kč –15 % 1 150 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení

Pořiďte si set tří populárních her pro dva hráče od TLAMA games za zvýhodněnou cenu a vezměte je s sebou na jakoukoliv dovolenou, výlet nebo posezení u něčeho dobrého!

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

dovolena ve dvou

Pořiďte si set tří populárních her pro dva hráče od TLAMA games za zvýhodněnou cenu a vezměte je s sebou na jakoukoliv dovolenou, výlet nebo posezení u něčeho dobrého!


Set obsahuje tyto 3 hry:

 

Trůn 2 (Claim 2 CZ)

Další král natáhnul bačkory, a to na trůn usedl sotva před rokem! Králové by měli mít delší životnost! Tělo ještě ani nevychladlo, a už se sem hrne pět národů, chtivých zapojit se do boje o trůn! Vyhrají vám to gnómové, nebo je obři zašlapou do země? Jak využijete moudrost věštců? Dokážete si získat přízeň trolů samotářů? Nebo se spolehnete na moc draků? Vyberte si své spojence, a usedněte na trůn!

Hra sestává ze dvou fází:
V první fázi dostane každý hráč karty, pomocí nichž naverbuje nové následovníky.
Ve druhé fázi musíte tyto následovníky využít tak, abyste získali sympatie pěti frakcí.

Hráč, který má na konci hry nejvíce následovníků náležících k příslušné frakci, získává její hlas. Ten, kdo takto získá hlas alespoň tří frakcí, vítězí.

Pokud vlastníte i původní hru Trůn, můžete obě hry kombinovat a dokonce si zahrát ve 3 nebo 4 hráčích.

 

Radlands: Gangy pustiny

Radlands: Gangy pustiny je soubojová karetní hra pro dva hráče o hledání a využívání silných kombinací karet. Jako vůdce skupiny přeživších v postapokalyptickém světě bráníš své 3 tábory do posledního dechu před nájezdy nepřátelského kmene. Jakmile jsou všechny tvé tábory zničeny, prohráváš hru. Ale pokud srovnáš se zemí tábory soupeře dřív, vítězství je tvoje!

Hlavním zdrojem ve hře je voda. Spotřebuješ ji k verbování lidí, spouštění událostí a také k aktivaci schopností karet, které máš již ve hře. Lidé chrání tvé tábory a poskytují užitečné taktické schopnosti, zatímco události přinášejí mocné efekty s časovým odstupem.

Abyste zvítězili, musíte chytře naložit s kartami i vodou.

 

Zákon ulice (District Noir CZ)

Bossové mocných zločineckých organizací zápolí o vliv a území. Ve snaze ovládnout co největší kus města jim nikdo nesmí stát v cestě.
V centru Hobokenu leží čtvrt Noir. Nadvláda nad ní dosud nebyla vyjasněna. Říká se ale, že ten, kdo získá Noir, má otevřené dveře k ovládnutí celého města…

Zákon ulice je chytrá karetní hra z mafiánského prostředí pro dva hráče se silnými prvky plánování, blafování a strategie s velmi jednoduchými pravidly. Dobře zvažte, jak rozložíte síly, aby se vám podařilo získat většinu nohsledů na svoji stranu a utržit více bodů než protivník. Nebo zkuste ovládnout tři strategické dominanty města a vyhrajte okamžitě!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Typ hry: Strategická, Rodinná, Karetní, Párty
Herní doba: 20-40 minut
Autor: Kolektiv autorů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: