Dovolená s partou (Drakiáda, Foxy, Splito)

Kód: SBALTEPARTU
Akce Novinka Náš produkt V herně
Značka: TLAMA games
1 373 Kč –15 %
dovolena s partou
1 373 Kč –15 % 1 167 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení

Pořiďte si set tří populárních her pro více hráčů od TLAMA games za zvýhodněnou cenu a vezměte je s sebou na jakoukoliv dovolenou, výlet, nebo oslavu s rodinou či přáteli!

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

dovolena s partou

Pořiďte si set tří populárních her pro více hráčů od TLAMA games za zvýhodněnou cenu a vezměte je s sebou na jakoukoliv dovolenou, výlet, nebo oslavu s rodinou či přáteli!


Set obsahuje tyto 3 hry:

 

Foxy CZ/EN

Mezi nejzajímavější vlastnosti lišek patří jejich úžasné schopnosti pozorování, vyhodnocování a plánování. A co vy? Dokážete to také?

Ve hře Foxy uvidíte zvířátka v řadě různých prostředí a prověříte nejen svou paměť, ale i schopnost pozorování a odhad své paměti. Každé kolo si všímáte zvířat, která se objeví na kartě a zkusíte si vzpomenout, kolik zvířat stejného druhu jste již během hry viděli. Tento svůj odhad každé kolo zapíšete. Na konci hry dostanete tolik bodů, kolik jste zapsali, ale pokud je zapsané číslo vyšší, než má být, nedostanete nic. 

Jak moc důvěřujete své paměti? Můžete hrát opatrně, nebo riskovat pro pár bodů navíc.

Hra je určena pro 1-5 hráčů od 5 let.

 

Splito

Splito je zábavná a rychlá karetní hra pro 2 až 8 hráčů! Každý hráč dostane na začátku hry 13 karet a na konci každého tahu si jednu vybere z ruky a umístí ji mezi sebe a svého souseda vlevo nebo vpravo. Následně pošle zbylé karty hráči po levici. Toto opakujete tak dlouho, dokud máte karty. Po 13 kolech se vyhodnotí společné karty cílů na každé hromádce mezi hráči. Následně každý hráč vynásobí počet bodů z levé hromádky s počtem bodů z pravé hromádky a tak získá své výsledné skóre.

Musíte tedy spolupracovat se svými sousedy a nakonec mít ideálně obě hromádky stejně hodnotné pro co nejvyšší bodový zisk – pomáhejte si navzájem plnit cíle, ale buďte nejchytřejší, abyste jako jediní vyhráli!

Hra obsahuje také oficiální variantu pro dva hráče.

 

Drakiáda: Čas letí (Kites CZ/SK)

Ve hře Drakiáda: Čas letí se společně snažíte udržet ve vzduchu draky, které představují přesýpací hodiny.
Průběh hry je prostý: ve svém tahu zahrajete kartu, obrátíte příslušné přesýpací hodiny a doberete si novou kartu. To vše ve snaze zabránit hodinám v úplném přesypání. Zní to snadně, ale spolupráce, hra o čas a dobrá volba karet bude naprosto klíčová v této dynamické a originální kooperativní hře!

Spolupracujte se svými přáteli a při správném hrají karet a rychlému rozhodování dosáhnete vítězství!Hlavně, aby žádný drak nespadl…

Pokud již budete základní hru dostatečně ovládat, můžete přidat některý (nebo všechny) ze 3 modulů výzev, které hra nabízí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Typ hry: Strategická, Rodinná, Karetní, Párty
Herní doba: 15-30 minut
Autor: Kolektiv autorů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: