Eleven: Football Manager Board Game

Kód: 41191
Novinka Předprodej
Značka: Portal
1 399 Kč
Předprodej září 2022

Eleven je stolní fotbalová hra pro 1 až 4 hráče. Vaším úkolem je řídit a rozvíjet vlastní fotbalový klub a v průběhu sezóny překonávat ostatní týmy. Budete najímat zaměstnance, rozvíjet svůj stadion, uzavírat smlouvy se sponzory, přestupovat hráče a hrát zápasy proti ostatním klubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedenáct - počet hráčů, které máte v daném okamžiku na hřišti, přičemž tito hráči rozhodují o tom, zda jste nejlepší nebo nejhorší tým. Každý tým však ví, že k tomu, aby byl nejlepší v lize, je zapotřebí mnohem víc než jen hráči, ale také úžasný manažer.

Eleven: Football Manager Board Game je ekonomická strategická hra zasazená do světa sportu. Vaším úkolem je v průběhu sezóny řídit a rozvíjet vlastní fotbalový klub. Během hry najímáte zaměstnance, včetně trenérů, fyzioterapeutů, PR specialistů a ředitelů. Získáváte sponzory, rozšiřujete infrastrukturu stadionu a staráte se o pozici svého klubu v sociálních médiích. Mezi mnoha úkoly na seznamu jsou i přestupy nových hráčů a volba správné taktiky pro každý z nadcházejících zápasů.

Jedenáctku můžete hrát ve více hráčích nebo sólo. Sólový režim obsahuje šest různých scénářů, které hráče postaví před různé výchozí situace a cíle pro danou sezónu. Na začátku je úkol jednoduchý: Musíte vystoupat po stupních fotbalové ligy a dosáhnout patřičných zkušeností. Možná budete muset řídit klub v krizi a jindy budete muset omladit fotbalový tým z hráčů, kteří už nejsou tak mladí. Možná také budete muset bojovat s časem a pokusit se dokončit stadion před stanoveným termínem!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 61-90, 91-120
? 9. Náročnost (1-5): 3
Typ hry: Tématická, Strategická
Herní doba: 60–120 minut
Autor: Thomas Jansen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: