Expeditions

Kód: 99433
Essen 2023
2 209 Kč –4 %
stm660 1[1]
2 209 Kč –4 % 2 099 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení

Pokračování hry Scythe posílá hráče na nové dobrodružství na Sibiř, kde se poblíž řeky Tunguska zřítil obrovský meteorit a probudil dávnou zkázu. Expedice vedená doktorem Tarkovským se vydává do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Pokračování hry Scythe posílá hráče na nové dobrodružství na Sibiř, kde se poblíž řeky Tunguska zřítil obrovský meteorit a probudil dávnou zkázu. Expedice vedená doktorem Tarkovským se vydává do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi. Hrdinové z války, kteří touží po dobrodružství, si soukromě financují vlastní výpravy na Sibiř v naději, že najdou artefakty, překonají výzvy a nakonec dosáhnou slávy.
Expedice je kompetitivní, karetní, enginová průzkumná hra. Je navržena tak, aby vyvolávala podobné pocity jako hra Scythe, přestože její mechanismy jsou odlišné: Hrajte karty, abyste získali sílu, lstivost a jedinečné schopnosti dělníků; přesouvejte svého mecha na tajemná místa a získávejte karty nalezené mezi destičkami; používejte dělníky, předměty, meteority a úkoly k vylepšení svého mecha; a používejte sílu a lstivost k poražení korupce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 0.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 90
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.8
? 9. Náročnost (1-5): 3
? Autor: Jamey Stegmaier
? Herní kategorie: Průzkum
? Herní mechaniky: Deck, Bag, and Pool Building, Grid Movement, Hand Management, Modular Board, Solo / Solitaire Game, Variable Player Powers, Variable Set-up, Worker Placement, Action Retrieval, Melding and Splaying, Multi-Use Cards, Victory Points as a Resource, Worker Placement, Different Worker Types
? Rok vydání: 2023
? Výtvarníci: Jakub Rozalski
EAN: 0850032180535

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: