Expeditions Ironclad Edition (Expedice EN deluxe vydání)

Kód: 99432
Essen 2023
2 999 Kč –10 %
stm661 1[1]
2 999 Kč –10 % 2 699 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Pokračování hry Scythe posílá hráče na nové dobrodružství na Sibiř, kde se poblíž řeky Tunguska zřítil obrovský meteorit a probudil dávnou zkázu. Expedice vedená doktorem Tarkovským se vydává do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Pokračování hry Scythe posílá hráče na nové dobrodružství na Sibiř, kde se poblíž řeky Tunguska zřítil obrovský meteorit a probudil dávnou zkázu. Expedice vedená doktorem Tarkovským se vydává do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi. Hrdinové z války, kteří touží po dobrodružství, si soukromě financují vlastní výpravy na Sibiř v naději, že najdou artefakty, překonají výzvy a nakonec dosáhnou slávy.
Expedice je kompetitivní, karetní, enginová průzkumná hra. Je navržena tak, aby vyvolávala podobné pocity jako hra Scythe, přestože její mechanismy jsou odlišné: Hrajte karty, abyste získali sílu, lstivost a jedinečné schopnosti dělníků; přesouvejte svého mecha na tajemná místa a získávejte karty nalezené mezi destičkami; používejte dělníky, předměty, meteority a úkoly k vylepšení svého mecha; a používejte sílu a lstivost k poražení korupce.

Edice Ironclad Expeditions obsahuje 5 velkých kovových mechů (namísto plastových miniatur) a silikonové základny (namísto plastových) a také samostatně číslovanou krabici s fóliovými nápisy. Všechny ostatní komponenty a herní prvky jsou naprosto stejné jako u standardní verze Expeditions.


Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 0.7 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
EAN: 0850032180542

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: