Familiar Tales

Kód: 44829
2 339 Kč –23 %
Familiar Tales
2 339 Kč –23 % 1 789 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Familiar Tales je kooperativní fantasy dobrodružství pro 1-4 hráče. Jedná se o napínavou příběhovou hru, ve které se hráči ujímají rolí čarodějových familiarů, kterým byla svěřena záchrana a výchova vysídlené princezny. Musí ji ochránit před zlými silami, které by ji rády viděly mrtvou, ale když jde o děti, nestačí jen přežít! Familiáři vědí, že každé rozhodnutí, které učiní, ovlivní mladou dívku v jejich péči. Pokud zvítězí a trůn získají zpět, jaká žena na něj usedne?

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Familiar Tales je kooperativní fantasy dobrodružství pro 1-4 hráče. Jedná se o napínavou příběhovou hru, ve které se hráči ujímají rolí čarodějových familiářů, kterým byla svěřena záchrana a výchova vysídlené princezny. Musí ji ochránit před zlými silami, které by ji rády viděly mrtvou, ale když jde o děti, nestačí jen přežít! Familiáři vědí, že každé rozhodnutí, které učiní, ovlivní mladou dívku v jejich péči. Pokud zvítězí a trůn získají zpět, jaká žena na něj usedne?

Hráči budou prozkoumávat rozsáhlý svět prostřednictvím stránek fantastické knihy příběhů plné rozvětvených cest a nezapomenutelných postav. Bojujte s nepřáteli a prozkoumejte mnohá zákoutí kouzelného světa. Zažijte profesionálně vyprávěný, plně bodovaný, desetiletý fantasy epos. Tato aplikace pro prohlížeč, kterou lze snadno stáhnout pro počítače Mac i Windows, je pro hraní Familiar Tales nezbytná. Představte si ji jako automatizovaného pána hry a vypravěče! Aplikace obsahuje také digitální knihu pravidel s možností vyhledávání.

Inovativní systém hraní s kartami umožňuje hráčům zvyšovat úroveň svých familiárů sestavováním a přizpůsobováním jejich balíčků dovedností. Hráči budou své karty dovedností používat k provádění nejrůznějších vzrušujících akcí v průběhu kampaně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 8
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 46-60, 61-90, 91-120
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.8
? 9. Náročnost (1-5): 2.5
? Autor: Jerry Hawthorne
? Herní kategorie: Dobrodružné, Karetní
? Herní mechaniky: Cooperative Game, Deck, Bag, and Pool Building, Campaign / Battle Card Driven, Delayed Purchase, Movement Points, Narrative Choice / Paragraph, Scenario / Mission / Campaign Game
? Rok vydání: 2022
? Výtvarníci: Tregis, JJ Ariosa, Fajareka Setiawan, Dan Smith, Vanessa Morales
Typ hry: Rodinná, Tématická
Herní doba: 45-120 minut
Autor: Jerry Hawthorne
EAN: 850018877220

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: