Tainted Grail - Echoes of the Past

Kód: 8642
499 Kč
Předprodej prosinec
Můžeme doručit do:
31.12.2020

Tainted Grail - Echoes of the Past je rozšíření k původní Kickstarterové kooperativní hře Tainted Grail pro jednoho až čtyři hráče. Odehrává se v temném světě, v němž se mísí keltské mýty a artušovské legendy a kde je umění přežít i ten nejnudnější den. Vaše postavy nejsou žádní hrdinové – ti už jsou dávno mrtví.

Rozšíření představuje minulost hrdinů a umožňuje zcela nové legendární akce!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tainted Grail - Echoes of the Past je rozšíření k původní Kickstarterové kooperativní hře Tainted Grail pro jednoho až čtyři hráče. Odehrává se v temném světě, v němž se mísí keltské mýty a artušovské legendy a kde je umění přežít i ten nejnudnější den. Vaše postavy nejsou žádní hrdinové – ti už jsou dávno mrtví. Každý z vyvrhelů, který se přidá do vaší party, dostane k dispozici obří hráčskou desku a dva balíčky karet, bojové a diplomatické. Postupně tak budete z vašeho cháma dělat drsného, nástrahami obroušeného dobrodruha, který se pořád učí nové schopnosti a pracuje na svých atributech. Kostky ale nečekejte, hlavním mechanismem bude deck building a kartami budete bojovat tak, že jich zahrajete několik naráz a spojíte je do smrtonosných kombinací.

Lokace jsou zde reprezentovány kartami, z nichž se vytváří mapa. Každá lokace, kterou prozkoumáte, vypráví své příběhy a má svá tajemství. Sovy zkrátka nejsou tím, čím se zdají být, a s pokračujícím průzkumem byste se měli dozvídat nové informace či zažívat náhodná setkání. Stejně jako v řadě moderních „rpg like“ deskovek, i zde se bude hra přizpůsobovat vašim rozhodnutím, což slibuje napínavost a variabilitu.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 14 let.

Pravidla i herní materiál je v angličtině.

Rozšíření představuje minulost hrdinů a umožňuje zcela nové legendární akce!

Produkt bude k dodání v rámci druhé vlny, tj. dle předpokladů v květnu 2020.

Obsahem rozšíření Echoes of the Past je:

.         Kniha vzpomínek (26 stran)
·         52 standardních karet
·         52 listů cílů
    
 

Představení hry (anglicky):

Unboxing core box + Monsters of Avalon:

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 0.6 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 121-180
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7,8
? 9. Komplexnost (1-5): 3,1
Typ hry: Strategická, Tématická, Semikooperativní
Herní doba: 60-120 minut
Autor: Krzysztof Piskorski, Marcin Świerko
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Š Avatar autora Doobjednání Add-Onu přes znovuotevřený Pledge manager 17.3.2020 12:02
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli bude možné přes Vás tento Add-On ještě doobjednat v právě znovuotevřeném Pledge Manageru na požádání. Pokud ano, měl bych o tento Add-On velký zájem a rád bych si jej doobjednal ke svému Core pledgi, který jsem si u Vás pořídil. Je taková možnost? Pokud ano, měl bych zájem i o další Add-On z druhé vlny a to rozšíření The Red Death. Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět
ŠK Avatar autora Předobjednávky naskočily 3.4.2020 09:10
Vypadá to, že to je možné, jelikož se produkty dostaly do předobjednávkového režimu a přibyly novinky z nového pledge manageru (Monsters of Avalon Past and Future, ...). Už mám objednáno. Děkuji, že nás zásobujete kvalitním materiálem. Btw, podle Kickstarterových updatů bych květnový termín dodání rozhodně neočekával. V květnu budou v tisku jazykové mutace první vlny. Myslím, že budeme rádi, když druhá vlna dojde v Q3 (já osobně spíše očekávám Q4). Ale je pravda, že žádný oficiální termín zatím ohlášený není.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.