The Defence of Procyon III

Kód: 41587
Novinka Předprodej Essen 2021
Značka: PSC Games
2 999 Kč –17 %
PSC Games - The Defence of Procyon III
2 999 Kč –17 % 2 499 Kč
Předprodej prosinec 2021
Můžeme doručit do:
3.1.2022

Procyon je hvězda vzdálená 11 světelných let od Země, na naší obloze viditelná jako nejjasnější hvězda v souhvězdí Canis Minor. Jelikož systém obsahuje pozůstatky zhroucené hvězdy, musel být bohatý na těžké prvky, zralé pro industrializaci. Nebylo tedy překvapením, že v roce 2104 byla tato soustava jednou z prvních extrasolárních soustav, které byly kolonizovány. Překvapení přišlo o tři roky později, kdy byl pod městem objeven starobylý artefakt patřící zjevně cizí civilizaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Defence of Procyon III je vysoce asymetrická hra pro čtyři hráče ve dvou týmech: jeden hráč se ujímá velení vesmírné flotily mimozemšťanů, jeden pozemních sil mimozemšťanů, zatímco druhý tým admirála vesmírné flotily lidí a velitele pozemních sil, které jim stojí v cestě. Vesmírná hrací deska využívá hexů, zatímco pozemní hrací deska představuje síť lokací od bodu k bodu. Hra se hraje na 12 kol a využívá karetní mechanismy s malým podílem štěstí, které se rychle rozvinou v rychlou bojovou strategii - prezentovanou nespočtem kvalitních miniatur v bohatém tematickém světě. Dva velitelé jedné strany budou muset úzce spolupracovat, aby se ujistili, že nepřítel nemá žádné slabiny, které by mohl využít, avšak jejich rozdílné mechanismy a odlišná bojiště zajistí, že se každý z hráčů bude věnovat svým vlastním povinnostem - vyhnete se tak problému alfa hráčů, který je běžný v týmových hrách.

Hra také přichází s automatickým protivníkem, který se ujme vedení jedné ze stran. Jeden nebo dva hráči mohou hrát kooperativně proti soupeři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 4
? 7. Herní doba (minut): 91-120
? 9. Náročnost (1-5): 3,4
Typ hry: Strategická, Válečná
Herní doba: 90-120 minut
Autor: Dávid Turczi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: