The Witcher: Old World – Monster Trail

Kód: GOB01-009
Novinka Předprodej
Značka: Rebel
1 449 Kč –3 %
gob01 009 1[1]
1 449 Kč –3 % 1 399 Kč
Předprodej říjen 2024
Můžeme doručit do:
24.10.2024
Možnosti doručení

Rozšíření ke hře The Witcher: Old World.

 

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Svět po spojení sfér je plný děsivých bestií. Nikdo, kdo se ocitne na cestě sám, se nemůže cítit bezpečně. Číhající utopenci, ghúlové pochodující poblíž hřbitovů nebo harpyje snášející se ze vzduchu jsou jen malou částí hrozeb, které na cestovatele čekají!

Přináší další úroveň hloubky různých prvků hry: sledování a boj s příšerami, sestavování balíčku a komb, používání bomb, využívání mutagenů a přidávání speciálních karet do startovních balíčků.

Obsahuje hratelnou školu zaklínače Manticora, pokročilé akční karty pro vašeho zaklínače a 17 velkých karet nestvůr, jednu pro každou z nestvůr Starého světa. Tyto karty obsahují novou, pokročilou speciální schopnost nestvůry a popisy čtyř speciálních útoků. Tyto útoky přímo souvisejí s vlastnostmi nestvůry ve světě Zaklínače.

Když se na hrací desce objeví nestvůra, hráči vedle ní umístí další velkou kartu - je viditelná pro všechny a je spojena s jednou konkrétní nestvůrou.

Kromě 17 velkých karet přináší toto rozšíření 4 speciální bojové karty. Před bojem s nestvůrou zamíchejte 2,3 nebo 4 náhodně do jejího fondu životů (v závislosti na úrovni nestvůry). Díky tomu bude boj se silným, masivním Vlkodlakem úplně jiný zážitek než čelit Fogletovi skrývajícímu se mezi mlhami a iluzemi. Navíc každý souboj se stejnou nestvůrou bude jedinečný, protože není jisté, které speciální útoky se objeví a v jakém pořadí.

Speciální bojové karty umožní zpestřit souboje a představí zcela novou mechaniku - pasivní útoky. Když nestvůra odhodí speciální bojovou kartu kvůli svému poškození, automaticky se aktivuje pasivní útok.

Různé speciální a pasivní útoky nestvůr znamenají, že rozhodnutí hráče při tažení nestvůry a v boji musí být ještě pečlivěji zvažována.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 0.7 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 91-120, 121-180
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 8.9
? 9. Náročnost (1-5): 3.3
? Autor: Łukasz Woźniak
? Herní kategorie: Bojové, Cestování, Dobrodružné, Fantasy, Miniatury, Podle románu, Podle videohry, Rozšíření
? Herní mechaniky: Deck, Bag, and Pool Building, Dice Rolling, Hand Management, Open Drafting, Pick-up and Deliver, Role Playing, Solo / Solitaire Game, Variable Player Powers, Variable Set-up, Card Play Conflict Resolution, Events, Increase Value of Unchosen Resources, Narrative Choice / Paragraph, Point to Point Movement, Race
? Rok vydání: 2023
Typ hry: Tématická
Herní doba: 90-150 minut
Autor: Łukasz Woźniak
EAN: 5905289602417

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: