This War Without An Enemy

Kód: 44816
Značka: Ares Games
1 739 Kč
Objednáno (Neznámá dostupnost)
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Možnosti doručení

This War Without an Enemy je strategická válečná hra pro dva hráče, která se soustředí na první anglickou občanskou válku, kdy proti roajalistickým jednotkám bojujícím za krále Karla I. stála anglická parlamentní vojska a jejich skotští spojenci, Covenanti, v boji o politickou, ekonomickou a náboženskou kontrolu nad Anglií.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

This War Without an Enemy je strategická bloková válečná hra pro dva hráče, jejíž financování bude zahájeno na Kickstarteru 21. ledna 2020. Hra se soustředí na první anglickou občanskou válku, kdy proti roajalistickým jednotkám bojujícím za krále Karla I. stála anglická parlamentní vojska a jejich skotští spojenci, Covenanti, v boji o politickou, ekonomickou a náboženskou kontrolu nad Anglií.

Herní engine bude povědomý každému, kdo hrál blokovou válečnou hru s kartami, ale přidává řadu inovací, aby věrně simuloval jak válečný konflikt poloviny 17. století, tak jedinečnou povahu tohoto konfliktu, který zachvátil nejen Anglii, ale i Skotsko a Irsko. Hra obsahuje samostatné balíčky karet pro každou stranu, z nichž dvě třetiny obsahují události. Balíčky karet jsou rok od roku upravovány tak, aby odrážely historický vývoj války. Regionální charakter velké části konfliktu je obnoven pomocí systému bloků vůdců a regionů a pravidel pro regionální nábor. Obvyklá bloková herní mechanika pro polní bitvy byla upravena speciálními pravidly pro dělostřelectvo, jezdectvo a pěchotu, zatímco pro šturmování a obléhání byl navržen zcela nový systém.

Cílem hry je získat vítězné body dobytím měst držených soupeřem. Kromě toho se mohou parlamentáři přiblížit k vítězství zajetím krále, který je reprezentován vlastním blokem.

Recenze v AJ:

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 12
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 2
? 7. Herní doba (minut): 61-90, 91-120, 121-180, 181+
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.7
? 9. Náročnost (1-5): 3.8
? Autor: Scott H. Moore
? Herní kategorie: Občanská válka, Pike and Shot, Válečné
? Herní mechaniky: Area Movement, Dice Rolling, Hand Management, Variable Set-up, Campaign / Battle Card Driven, Minimap Resolution, Secret Unit Deployment, Simulation
? Rok vydání: 2020
? Výtvarníci: Nicolas Roblin
Typ hry: Strategická, Válečná
Herní doba: 60-240 minut
Autor: Scott H. Moore
EAN: 3770009354295

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: