Veiled Fate: Tribunal

Kód: 75384
Novinka Jen pár kusů
Značka: IV Studio
1 699 Kč –5 %
obrázek 2024 04 16 171043131
1 699 Kč –5 % 1 599 Kč
Předprodej únor 2025
Možnosti doručení

Nová rozšíření přinášejí hlubší strategii a vylepšenou dedukci do hry, která klade jednu ne zrovna jednoduchou otázku - dokážete se schovat před zraky soupeřů? Jedná se o rozšíření, ke hraní potřebujete základní hru Veiled Fate.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Nová rozšíření přinášejí hlubší strategii a vylepšenou dedukci do hry, která klade jednu ne zrovna jednoduchou otázku - dokážete se schovat před zraky soupeřů?

Rozšíření Tribunal výrazným způsobem povyšuje a obohacuje každý aspekt základní hry Veiled Fate. Když byla hra Veiled Fate v roce 2020 poprvé uvedena na trh, nezapadala do žádného žánru - a stále nezapadá. Vyžaduje společenskou dedukci, ale tím se nevyhrává. Vyhráváte díky strategickým rozhodnutím, která jsou podložena dedukcí. Proto je to spíše strategická dedukce. Rozšíření Tribunal se skládá z jednotlivých modulů, kterými můžete výrazně obohatit základ.

Modul HADRIA
Hadria je bytost, které je třeba se obávat a na konci hry nemilosrdně zničí každého poloboha, který se ocitne na ukazateli skóre před ní - což znamená, že mít nejvíce bodů není vždy vítězná strategie. Použijte nové schopnosti, abyste Hadrií pohnuli a vytvořili pro své soupeře nejrůznější nové hádanky. Rozšíření Hadria se zaměřuje na zavedení více strategických proměnných do hry a přidává novou miniaturu, sledovač renomé a karty přízně.


Modul CELESTIALS

Každá ze sedmi nebeských bytostí obdaří jednoho hráče asymetrickou podmínkou vítězství a schopnostmi. Všichni ostatní hráči budou muset přizpůsobit své strategie vítězné podmínce nebeské bytosti, aby si zajistili vítězství. Modul Celestials se zaměřuje na zavedení větší dedukce a matení do hry a přidává novou miniaturu, renown tracker, karty kouzel a 7 karet celestials.


Modul SLUŽEBNÍKŮ


Každý služebník ovlivňuje úkoly ve svém regionu, takže hráči musí brát v úvahu jejich účinky, když se rozhodují, kam přesunout své démony. Přesun služebníků přináší nové strategické a taktické možnosti vedoucí k vítězství. Rozšíření Služebníci přidává 3 nové miniatury a karty. Služebníkům mohou velet všichni hráči.

Součástí jsou i 3 další menší moduly Providence, Adventures a nové karty City a Age od komunity hráčů. Podrobněji na fotce na poslední fotce.

Vizuální shrnutí hry v EN:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Preview video v EN:

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
? 1. Základní hra / rozšíření: Rozšíření
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 9
? 7. Herní doba (minut): 61-90, 91-120
? Autor: Robert Hovakimyan
? Herní kategorie: Blafovací, Deduktivní, Rozšíření
? Herní mechaniky: Action Points, Hand Management, Deduction, Hidden Roles
? Rok vydání: 2025
Typ hry: blafovací, skryté role
Herní doba: 60-120 minut
Autor: Robert Hovakimyan

Hodnocení

Hraní hry - Runthrough

Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: