Vinyl

Kód: 99891
1 089 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Jednoho víkendu se přistihnete, že uklízíte rodinnou půdu. Při úklidu narazíte na starý gramofon a malou sbírku vinylových desek. Vyfoukáte z nich prach a odnesete nález dolů do pracovny. Po nastavení gramofonu položíte jehlu na desku, kterou si matně pamatujete, že jste ji slyšeli, když jste byli velmi mladí. Zatímco se deska otáčí pod jehlou, sedneš si a prohlížíš si obal a vložku alba.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Jednoho víkendu se přistihnete, že uklízíte rodinnou půdu. Při úklidu narazíte na starý gramofon a malou sbírku vinylových desek. Vyfoukáte z nich prach a odnesete nález dolů do pracovny. Po nastavení gramofonu položíte jehlu na desku, kterou si matně pamatujete, že jste ji slyšeli, když jste byli velmi mladí. Zatímco se deska otáčí pod jehlou, sedneš si a prohlížíš si obal a vložku alba. Místnost začnou naplňovat hřejivé zvuky a vy se okamžitě přenesete do jiného světa. Posloucháte nádherné tóny, které hrají, a zároveň sledujete text. Poté, co jehla dosáhne středu, vystřelíte ze židle a skočíte k počítači - chcete víc! Vyhledáte nejbližší obchod s deskami - Record Town. Naskočíte do auta, aniž byste věděli, co máte očekávat. Po příjezdu a zaparkování auta zatáhnete za dveře a ocitnete se v hudebním ráji. Vítejte na Vinylu!

Vinyl je hra, ve které jsou hráči ctižádostivými sběrateli vinylů. Mají určité znalosti o tom, co by chtěli sbírat, ale okamžitě se ponoří do zážitku. Hráči získají sousta informací po návštěvě "regálu s časopisy". Tyto informace je dovedou k přihrádkám, kde si vybírají alba, která chtějí přidat do své sbírky a rozšířit ji. Alba lze přehrávat v poslechovém boxu, čímž se zvýší hodnota hráčovy sbírky a jeho možnost sbírat ještě více alb. Bohužel zásoby jsou omezené a na stejné vinylové skvosty se mohou zaměřit i jiní zákazníci. Po skončení posledního kola hráči sečtou hodnotu své sbírky a určí, kdo je Elitním sběratelem vinylů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 10
? 3. Jazyk hry: bez textu
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 1
? 6. Maximální počet hráčů: 5
? 7. Herní doba (minut): 30
? 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10): 7.2
? 9. Náročnost (1-5): 2.5
? Autor: Eric Alvarado
? Herní kategorie: Hudba
? Herní mechaniky: Hand Management, Set Collection
? Rok vydání: 2019
? Výtvarníci: Jon Merchant, Jason Washburn, Tristam Rossin, James Churchill
EAN: 734598668419

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: