Kniha Když myšky šeptají
Kód: 2223.gif?652693db)

Související produkty

Interaktivní mluvící kniha Angličtina pro samouky z edice Tolki v sadě s novou elektronickou tužkou seznámí dospělé jedince či starší děti s anglickými slovíčky a frázemi užitečnými při cestování.

Angličtina pro samouky je první knihou z unikátního zábavně-vzdělávacího konceptu Tolki, díky kterému se dospělí a starší děti poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Albi tužka není součástí balení.

Elektronická Albi tužka 2.0 disponuje výkonnější baterií, má ergonomický úchop a bezdrátové připojení ke sluchátkům a repráčku.

Sada Albi tužky 2.0 s knihou Evropa na talíři zavede děti do kuchyní celé Evropy.

Albi tužka 2.0 s knihou Pohádkové učení seznámí předškolní děti s barvami, tvary, části těla, čísly nebo třeba protiklady.

Angličtina pro samouky 2 je druhou knihou z unikátního zábavně-vzdělávacího konceptu Tolki, díky kterému se dospělí a starší děti poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací o tradicích. Albi tužka není součástí balení.

Elektronická Albi tužka disponuje výkonnější baterií, má ergonomický úchop a bezdrátové připojení ke sluchátkům a repráčku.
Detailní popis produktu
Interaktivní logopedická kniha, která obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických jazykových jevů. Nechybí ani básničky, písničky a napínavé komiksy.
Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.
Video:
Doplňkové parametry
Kategorie: | Albi Kouzelné čtení - knihy a Albi tužky pro děti |
---|---|
Hmotnost: | 0.5 kg |
EAN: | 9788087958742 |
? 1. Základní hra / rozšíření: | Základní hra |
? 2. Minimální věk: | 3 |
? 3. Jazyk hry: | český |
? 4. Jazyk pravidel: | český |
? 5. Minimální počet hráčů: | 1 |
? 6. Maximální počet hráčů: | 1 |
EAN: | 9788087958742 |

Co je ušní červ? Jak to, že nota celá nemá nohu? Proč Kašpárek v rohlíku hraje na theremin? A víš, že děláš vlny? Na 16 stranách bejbypankové vřeštící učebnice z edice Kouzelné čtení se dozvíš mnoho z historie i teorie hudby.

Pojďte s námi podniknout nezapomenutelnou cestu do zákoutí lidského těla.

První mluvicí komiks Parta Pac a kletba Modrého Jonáše z edice Kouzelné čtení pro děti od 7 let od předního autora komiksů Petra Kopla.

Mluvicí kniha Čeština hravě shrnuje to nejdůležitější z učiva českého jazyka pro 1. a 2. ročník základních škol. V této učebnici se děti od 6 let seznámí s abecedou, hláskami a slabikami. Kniha obsahuje přes 2 500 zvukových stop.

Zpívánky 3 jsou pokračováním jejich úspěšného prvního a druhého vydání z edice Kouzelné čtení. Interaktivní mluvící kniha je určena pro děti od 3 do 7 let. Kniha Zpívánky 3 obsahuje 12 mezi dětmi oblíbených lidových písniček včetně barevných not, které si děti mohou samy přehrát pomocí Kouzelného piana. Mohou si zahrát a zazpívat známé písničky jako Komáři se ženili, Já jsem z Kutný Hory, Šel...

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.