Lamentations of the Flame Princess RPG - EN

Kód: LFP1003
545 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Lamentations of the Flame Princess: Weird Fantasy Role-Playing představuje zlověstnou a děsivou variaci na tradiční fantasy hry. Tato hra, která je dostatečně jednoduchá pro začátečníky a zároveň dostatečně výživná pro veterány, vám splní všechny vaše nejhorší noční můry. Tato kniha je přepracovanou verzí knihy Pravidla a kouzla, kterou původně najdete v krabicové sadě LotFP: Weird Fantasy Role-Playing. Obsahuje všechna pravidla potřebná ke hře.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Za závojem reality, za vlivem manipulujících politiků, chamtivých obchodníků, duchovních s železnou rukou a zlomených mas, které se dřou v jejich prospěch, se ozývají ozvěny jiných říší, které volají ty, kdo jsou dostatečně odvážní a zoufalí, aby unikli útlaku všedního života. Poklady a sláva čekají na ty, kdo mají dost odvahy, aby je vyrvali temnotě. Nebezpečí je však velké, protože v zapomenutých stínech číhají síly mnohem podivnější a nebezpečnější než civilizace. Cena za svobodu může být zaplacena dušemi.

Lamentations of the Flame Princess: Weird Fantasy Role-Playing představuje zlověstnou a děsivou variaci na tradiční fantasy hry. Tato hra, která je dostatečně jednoduchá pro začátečníky a zároveň dostatečně výživná pro veterány, vám splní všechny vaše nejhorší noční můry. Tato kniha je přepracovanou verzí knihy Pravidla a kouzla, kterou původně najdete v krabicové sadě LotFP: Weird Fantasy Role-Playing. Obsahuje všechna pravidla potřebná ke hře. (Explicitní obsah: doporučeno pro věkovou kategorii 18+)

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG, gamebooky a knihy
Hmotnost: 0.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
Typ hry: RPG
EAN: 9789525904444

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: