Conquest: The Last Argument of Kings - Two player Starter Set (Spires vs Hundred Kingdoms)

Kód: 91684
3 469 Kč
Objednáno (Neznámá dostupnost)
Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Vezměte kamaráda a ponořte se do světa hry Conquest: Vydejte se do světa her Conquest: The Last Argument of Kings a Conquest: S naší novou startovací sadou pro 2 hráče se můžete pustit do hry! Krabice s navrženými scénáři, které vám usnadní vstup do systému Conquest, obsahuje startovní válečnou skupinu a velitelskou jednotku pro každou frakci - Sto království a Spires.

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

Vezměte kamaráda a ponořte se do světa hry Conquest: Vydejte se do světa her Conquest: The Last Argument of Kings a Conquest: S naší novou startovací sadou pro 2 hráče se můžete pustit do hry! Krabice s navrženými scénáři, které vám usnadní vstup do systému Conquest, obsahuje startovní válečnou skupinu a velitelskou jednotku pro každou frakci - Sto království a Spires. Sto království je naše frakce tradičních lidských armád, rytířů a jezdců na koních - "realistických" modelů pro hráče, kteří se nezabývají high fantasy. Spires je fantastická skupina bytostí - jako žádná jiná. Všichni zřejmě prošli biologickou událostí, která vytvořila neobvyklý vzhled a extrémní sílu těchto Zvířat a nestvůr. Sada je připravena pro střetnutí dvou hráčů na poli. hrají styl hry na pozice a křídla se sadou pravidel Poslední hádka králů, součástí balení jsou 2 kopie pravidel edice 1.5. A tytéž miniatury použijte k hraní našeho stylu hry Skirmish s pravidly First Blood. Naše nová sada pravidel First Blood 2.0 bude mít premiéru na začátku roku 2022 a do pravidel bude zabudováno více kompetitivní strategie. Ať už shromáždíte sílu Sto království, nebo velíte zvráceným výtvorům Spires, cíl je jeden a ten samý: dobýt.

Obsahuje:

Hodnotná startovní sada pro 2 hráče - kompletní startovní sady armád pro Spires a Hundred Kingdoms, včetně velitelských vtoků a plastových miniatur, 6 značkovačů modelů, 2 knihy pravidel TLAOK 1.5, 12 kostek, 2 kompletní balíčky podpůrných karet armád, kupóny na slevu 10 dolarů na knihy pravidel First Blood 2.0 s náhledem a návod Path of Conquest.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 2.5 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Základní hra
? 2. Minimální věk: 14
? 3. Jazyk hry: anglický
? 4. Jazyk pravidel: anglický
? 5. Minimální počet hráčů: 2
? 6. Maximální počet hráčů: 2
? 9. Náročnost (1-5): 2,7
? Autor: Alessio Cavatore
Typ hry: Strategická, Tématická
Autor: Alessio Cavatore
EAN: 5213009013895

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: