Insert: Underwater Cities + expansion UV Print (ERA89235) UV insert: Podmořská města + expansion
Code: ERA89235-1.gif?6526949e)

Related products
Igelitová taška s vyztuženým průhmatem a skládaným dnem. Nosnost max 10 kg.
Batoh od firmy Sapphire je skvělý na jakékoliv přenášení, uskladnění a ochranu deskových her. Do batohu lze uložit až 7 velkých her (o běžných rozměrech 30 x 30 x 7 cm), ke kterým se snadno dostanete skrze plně otvíratelnou přední kapsu.
Obaly na karty od firmy Sapphire pojmou karty do rozměru až 64 x 89 mm a jsou určeny na karty ze sběratelských a LCG her. Tyto obaly jsou o 50% pevnější než běžné obaly např. Ultra Pro Economy nebo Blackfire.
Batoh od firmy Grimlord Games je skvělý na jakékoliv přenášení, uskladnění a ochranu deskových her. Lze do něho uložit až 6 velkých her (o rozměrech 30 x 30 x 7,5 cm).
Vysoce kvalitní obaly na karty od firmy Arcane Tinmen jsou určeny na karty až do rozměru 63 x 88 mm, např. sběratelských a LCG her či jiných deskových her s tímto standardním rozměrem. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly např. Ultra Pro Economy nebo Blackfire, a dokonce o 30% pevnější než obaly Sapphire Green.
Vysoce kvalitní obaly na karty od firmy Arcane Tinmen jsou určeny na karty až do rozměru 57x89mm. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly např. Ultra Pro Economy nebo Blackfire, a dokonce o 30% pevnější než obaly Sapphire Green.
Vysoce kvalitní obaly na karty od firmy Arcane Tinmen jsou určeny na karty až do rozměru 41x63mm. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly např. Ultra Pro Economy nebo Blackfire, a dokonce o 30% pevnější než obaly Sapphire Green.
An extra set of dice to make the game move quicker.
Product detailed description
e-Raptor Underwater Cities + New Discoveries is your must-have accessory designed to organize and improve the experience of the gameplay.
Thanks to our insert you can arrange all game components and sleeved cards to keep them in order – no more mess on the table while playing. No more looking for necessary elements during the game.
Moreover, when the box is closed, the components are still kept in order, ready for setting another game faster than ever!
The insert is durable and made of high-quality HDF. To assemble it, there is no glue required. It allows you to hold all components inside the box. You can see the suggested components set up in the pictures. This offer
Concerns only insert. The game is not included.
Additional parameters
| Category: | Accessories |
|---|---|
| Weight: | 2.1 kg |
| EAN: | 5905358892350 |
| Rozměry: | 3cm x 33cm x 33cm |
| EAN: | 5905358892350 |
Wooden token set for Goat Simulator: The Card Game
A chance to grab the community made City and Age cards from the first campaign.
3D printed insert for the board game White Castle (2023). The insert is designed for the base game, the Matcha expansion, and promo packs 1 and 2. The descriptions on the insert are in Czech.
Be the first who will post an article to this item!



