Lone Wolf: Stín Vlka

Kód: 973C/M811
Novinka
Značka: Mytago
599 Kč –16 %
lone wolf stin vlka 65042e1590d63[1]
599 Kč –16 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

O čem je gamebook Stín vlka?
Jsi Osamělý vlk, velmistr řádu Kai a hrdina Magnamundu. Poté, co jsi porazil temného boha Naara ses dozvěděl, že padlý bůh stvořil a vyslal do světa zákeřnou bytost – tvého dvojníka! Začíná hon na kočku a myš. Musíš svou lstivou kopii zastavit dřív, než v Magnamundu napáchá tvým jménem nenávratné škody!

Hrdinské příběhy Magnamundu
Lone Wolf, stvořený mistrem příběhů Joe Deverem, je gamebookovou sérií, která vás vtáhne do dobrodružství, jaké jste ještě nikdy nezažili. Připravte se stát se posledním z řádu Kai a postavte se silám zla, které hrozí celému světu Magnamundu. Tato unikátní gamebooková série vám otevře dveře k nezapomenutelným dobrodružstvím, kde jste vy tím, kdo píše příběh!
Komu je dobrodružstí určeno?
Pro všechny, kteří touží po vzrušení a výzvách! Pro milovníky fantasy světů plných magie a nebezpečí. Lone Wolf je vhodný pro mladé i staré, pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je být hrdinou a rozhodovat o osudu světa.

 

Detailní informace

sh-advantage
Nejširší nabídka
deskových her v ČR
sh-advantage
Pomoc při výběru
rádi vám poradíme i na chatu

Detailní popis produktu

O čem je gamebook Stín vlka?

Jsi Osamělý vlk, velmistr řádu Kai a hrdina Magnamundu. Poté, co jsi porazil temného boha Naara ses dozvěděl, že padlý bůh stvořil a vyslal do světa zákeřnou bytost – tvého dvojníka! Začíná hon na kočku a myš. Musíš svou lstivou kopii zastavit dřív, než v Magnamundu napáchá tvým jménem nenávratné škody!

Hrdinské příběhy Magnamundu

Lone Wolf, stvořený mistrem příběhů Joe Deverem, je gamebookovou sérií, která vás vtáhne do dobrodružství, jaké jste ještě nikdy nezažili. Připravte se stát se posledním z řádu Kai a postavte se silám zla, které hrozí celému světu Magnamundu. Tato unikátní gamebooková série vám otevře dveře k nezapomenutelným dobrodružstvím, kde jste vy tím, kdo píše příběh!

Komu je dobrodružství určeno?

Pro všechny, kteří touží po vzrušení a výzvách! Pro milovníky fantasy světů plných magie a nebezpečí. Lone Wolf je vhodný pro mladé i staré, pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je být hrdinou a rozhodovat o osudu světa.

Proč je svět Joe Devera tak výjimečný?

Joe Dever vytvořil bohatý a poutavý fantasy svět jménem Magnamund, který je plný různorodých postav, magie, monster a dobrodružství. Každé rozhodnutí, které čtenář udělá, má vliv na děj, což dodává knihám velký stupeň interaktivity a znovuhratelnosti.
Každá kniha série Lone Wolf je pečlivě napsaná, s hlubokými postavami a důmyslnými zápletkami. Fanoušci milují možnost ponořit se do tohoto světa a prozkoumávat jeho tajemství.

Gamebooková série Lone Wolf o Osamělém Vlkovi od Joe Devera stále oslovuje čtenáře díky kombinaci dobrodružství, fantasy, interaktivity a emocionálního spojení s příběhem, což ji činí trvalým klenotem mezi knihami pro fanoušky fantasy literatury.

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG, gamebooky a knihy
Hmotnost: 0.4 kg
? 1. Základní hra / rozšíření: Kniha
? 3. Jazyk hry: český
? Autor: Joe Dever
Typ hry: Kniha
Autor: Joe Dever
EAN: 9788088501152

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: